Pazartesi, Mart 27, 2023

VCON Penang 2018’de Sahnede Tanının!

Her bir Achievers’ Club Star seviyesine ulaşmak için çok çalıştığınızı biliyoruz. Bu nedenle sizin çabalarınızı kutlamanın önemine inanıyoruz.

Başarıyı ödüllendirmek, insanların hedeflerine ulaşmak ve önceden başarmanın mümkün olmadığı düşünülen konularda da başarıya ulaşmak konusunda ilham verir. Bu da daha fazla uyum ve sadakati beraberinde getirir.

Şimdi sizin bir QNET Achievers’ Club Starı olduğunuzu tüm dünyaya duyuralım!

VCON Penang 2018’da the Achievers’ Club olma yollarını sizinle paylaşıyoruz.

İşte hızlı bir Achievers’ Club tanınma rehberi karşınızda.

1.jpg

UNVAN SEVİYENİZ KAZANÇLARINIZ NE ALACAKSINIZ?
Gold Star Standart Gold Star ödeme seviyesini 31. Hafta 2017’den itibaren herhangi bir haftadan sonra birbirini takip eden üç ay boyunca bitiş tarihine kadar devam ettirmek. ·       Gold Star rozetinizi QNET’te ve The V bölgesel etkinliklerinde alacaksınız. Sapphire Star sayınızı artırmak için çabalayabilirsiniz, VCONlarda Gold Star tanıtımı olmamaktadır. ŞİMDİ Sapphire Star seviyesi kazanın!
Sapphire Star Standart Sapphire Star ödeme seviyesini 31. Hafta 2017’den itibaren herhangi bir haftadan sonra birbirini takip eden üç ay boyunca 2018 13. haftaya kadar devam ettirmek. ·       Sapphire Star özel rozetinizi QNET Fuar Alanı’nda Achievers’ Club Duvarı’nda bulabilirsiniz.

·       Sizin gibi diğer Sapphire Star olan kişilerle, QNET Yönetim takımı ve saygıdeğer V Partner’larla fotoğraf çekilebilirsiniz!

Platinum Star Standart Platinum Star ödeme seviyesini 1. Hafta 2018’den itibaren birbirini takip eden üç ay boyunca 2018 13. haftaya kadar devam ettirmek. ·       Platinum Star rozetinizi VCON sahnesinde alın!

·       VCON sahne fotoğraflarında QNET Yönetim takımı, saygıdeğer V Partner’lar ve Chief Pathman Senathirajah ile birlikte yer alın!

Diamond Star Standart Diamond Star ödeme seviyesini 1. Hafta 2018’den itibaren birbirini takip eden üç ay boyunca 2018 13. haftaya kadar devam ettirmek.

 

·       Diamond Star rozetinizi VCON sahnesinde alın!

·       VCON sahne fotoğraflarında QNET Yönetim takımı, saygıdeğer V Partner’lar ve Chief Pathman Senathirajah ile birlikte yer alın!

Blue Diamond Star Standart Blue Diamond Star ödeme seviyesini 1. Hafta 2018’den itibaren birbirini takip eden üç ay boyunca 2018 13. haftaya kadar devam ettirmek.

 

·       Blue Diamond Star rozetinizi VCON sahnesinde alın!

·       VCON sahne fotoğraflarında QNET Yönetim takımı, saygıdeğer V Partner’lar ve Chief Pathman Senathirajah ile birlikte yer alın!

2.jpg

Tüm Dünya sizin QNET Achievers’ Club Star’ı olduğunu bilsin!

Diğer Yazılarımız İçin: Sermayesi Olmayan Z Kuşağı İçin İş Fırsatı Sunuyoruz

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz