Cumartesi, Mart 25, 2023

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ KIZ FUTBOL TAKIMI RESMİ SPONSORU OLDUK!

İngiliz Premier Ligi takımlarından Manchester City sponsoru olan QNET, Türkiye’de de sporu ve sporcuyu desteklemeye devam ediyor. 2017 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü erkek voleybol takımına sponsor olan QNET Türkiye, 2018 yılında ise Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Kız futbol takımını destekleyecek.

Bu sene 20. Yılını kutlayan QNET, “Yaşanacak Bir Hayat” konseptiyle hem dünya çapında hem de Türkiye özelinde spor, eğitim ve çocuklara yönelik çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Marussia Formula1, dünya tenis şampiyonlarından Martina Hingis ve İngiliz Premier Ligi Takımlarından Manchester City sponsorlukları ile öne çıkıyor. Kadının çalışma hayatı içinde daha fazla yer alması ile ilgili birçok projeye imza atan QNET Türkiye, kadını ve kadın sporcuları da destekliyor.

Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü kız futbol takımının resmi sponsoru olan QNET Türkiye, bu sponsorluk ile hayatın her alanını şekillendiren kadınların önemini bir kez daha vurgulamış oldu. Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü kız futbol takımı QNET sponsorluğunda daha güçlü şekilde mücadeleye hazırlanıyor.

Gençleri desteklemenin önemine değinen QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik; “QNET Türkiye olarak spora yönelik projeleri her zaman destekledik ve desteklemeye de devam ediyoruz. Enerjilerini spora yönlendiren gençlerin başarı hikayelerinde rol almak bizleri mutlu ediyor. Özgüvenli birer birey olarak yetişmeleri için biz de onların yanında olmaya özen gösteriyoruz. Yurt dışından gelen üst düzey yöneticilerimizle çocukları bir araya getirerek rol model alabilecekleri kişilerle tanıştırıyoruz. Çocuklarımızın geleceğe güvenle adım atması için elimizden gelen tüm imkanlarla onların yanındayız. ” dedi.

Diğer Yazılarımız İçin: QNET, Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü Voleybol Takımına Sponsor Oldu

spot_img
Related news

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz