Perşembe, Mart 23, 2023

KIZLAR DA FUTBOL OYNAR

Her yıl 8 Mart’ta kutlanan Dünya Kadınlar Günü için QNET Türkiye olarak dikkat çeken bir projeye imza attık. Sponsorluğunu yaptığımız Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Kız Futbol Takımı ile dostluk maçı organize ettik. Erkek işi görünen futbolla topluma eşitlik mesajı verdik, “Kızlar da futbol oynar” dedik!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için yoğun ilgi gören bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdik. 7 Mart’ta Alibeyköy Eyüp’te Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Klübü İstanbul Şubesi kız futbol takımıyla dostluk maçı gerçekleştirdik. Kadın basın mensupları, QNET Türkiye ofis çalışanları ve Kadın Bağımsız Temsilcimiz Sevilay Yılmaz da sahada yerini aldı.

Eğlenceli ve çekişmeli olan maç, oldukça yoğun ilgi gördü. 2 – 2 skorla biten maçtan sonra QNET Türkiye Pazarlama İletişimi Müdürü Irmak Sütçü, basına açıklama yaptı:

“20. yaşımızı kutladığımız 2018 yılında kadınların toplumda seslerinin daha gür çıkmasını önemsiyoruz. Kız çocuklarının toplumumuzun yarınını temsil ettiklerini düşünürsek onların hayata tutunmaları, üretime katkı sunmaları, yaşamın her alanında olmalarını destekliyoruz. Kız futbol takımı, erkeklerin hakim olduğu bir alanda başarılı olmak için çabalıyor. Biz de bu çabayı canı gönülden destekliyoruz. Hayatın her alanında olduğu gibi futbolda da başarının cinsiyetsiz olduğunu düşünüyoruz.”

ISC 6256

QNET Türkiye olarak 2017 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü erkek voleybol takımına sponsor olduk, 2018 yılında ise Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Kız futbol takımını destekliyoruz.

Bu sene 20. Yılımızı kutlarken, hem dünya çapında hem de Türkiye özelinde spor, eğitim ve çocuklara yönelik çalışmalar gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

QNET olarak Marussia Formula1, dünya tenis şampiyonlarından Martina Hingis , İngiliz Premier Ligi Takımlarından Manchester City ve Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorlukları ile öne çıktık. Kadının çalışma hayatı içinde daha fazla yer alması ile ilgili birçok projeye imza atarak kadını ve kadın sporcuları da destekliyoruz.

O gün etkinliğimizde yer alamadıysanız üzülmeyin, buyurun kısa ve eğlenceli videomuza! Ne diyoruz? #kızlardafutboloynar

Diğer Yazılarımız İçin: Aile ve Sosyal Politikalar Gençlik ve Spor Kulübü Kız Futbol Takımı Sponsoru Olduk!

spot_img
Related news

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz