Salı, Mart 21, 2023

TOÇEV ve QNET Türkiye Ailesi

QNET Türkiye ofis çalışanları geçtiğimiz Pazar günü TOÇEV (Tuvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı) çocukları ile çok güzel bir gün geçirdi. Sabahın erken saatlerinde çocuklarla buluşan QNET Türkiye ailesi ilk durak olarak Miniatürk’e gitti.

QNET Türkiye

Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir (RYTHM) kurum kültürü olan ve bu, her çalışanının yaşam amacı haline gelen QNET Türkiye, okumak isteyen ancak  ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan çocuklara tüm eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek veren TOÇEV ile aynı amaç çevresinde buluştu.

MİNİATURK

Türkiye’nin dört bir yanındaki en güzel ve tarihi yapıların minyatür halleri bulunan Miniatürk’te çocuklar eğlenceli anlar yaşadı. Miniatürk’te çocuklara geçtiğimiz Dünya Su Günü’nün öneminden bahsedildi.

Suyun önemine vurgu yaparken, kaynakların korunması için bilgilendirici çalışmalar yapan QNET, bu minvalde Dünya Su Günü ile ilgili kitap hazırladı. Bu kitabın içerisinde dişlerimizi fırçalarken musluğu kapatmaktan su sızıntılarını kontrol etmeye kadar özellikle çocukları eğlendirirken bilgilendiren içerikler sunuluyor. Çocuklara bu kitaplar ve gün içerisinde sağlıklı ve zinde kalabilmeleri için su tüketmeyi unutmamaları için özel termoslar da armağan edildi.

Homepure

Miniatürk’ten sonra çocuklar ve QNET Türkiye ailesi, Florya Akvaryum’a geçip denizin zenginliklerini, canlı çeşitliliğinin dünyanın dört bir yanındaki iklim koşullarına göre değiştiğini gördükleri bir gezi yaşadılar.

QNET Ailesi ve TOÇEV çocukları gün sonunda birbirlerinden iyi dileklerle ayrılırken, bu etkinliklerin devamı için sözleştiler.

OCUKLAR

Diğer Yazılarımız İçin: QNET Türkiye Ekibi’nin Halkalı Sevgi Evleri Ziyareti

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz