Salı, Mart 21, 2023

NEDEN QNET?

Son zamanlarda doğrudan satış ve network marketing sektörleri hakkında oldukça bilgi kirliliği yaşandığını gördük. Bu konuya bir açıklık getirip, en azından bir nebze de olsa bilgi kirliliğine etki edebilirsek ne mutlu bize!

QNET, doğrudan satışı ve e-ticareti %100 olarak birleştiren bir firma olarak bu sene 20. yılını kutluyor. Dünyanın dört bir yanında, 150’den fazla ülkede faaliyet gösteren ve 10 milyondan fazla bağımsız temsilcisi bulunan QNET, yılların getirdiği deneyim ve bilgi birikimi, uluslararası bir şirket olma özelliği ile doğrudan satış sektörü alanında yorum yapabilecek yapıdadır.

Geleceğin En Parlak Sektörü, Network Marketing

“Değişmeyen tek şeyin değişim” olduğu su götürmez bir gerçektir. Zamanla çalışma sistemi, jenerasyonların işe bakış açısı, alışkanlıkları değişmekte ve bununla birlikte çeşitli ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır. Günümüzde Z kuşağının iş hayatına adım atması ve alım gücüne kavuşmasıyla tüm satış kuralları değişti. Esnek mesai saati uygulaması ve sermayeleri olmadan nasıl işlerini kurabileceğini düşünen Z kuşağı, network marketing sistemine daha fazla girmeye başladı. Bu da şunu gösteriyor ki, network marketing, kuşkusuz geleceğin en çok parlayacak olan sektörüdür.

QNET özelinde bu sektörü ele aldığımızda e-ticaret ile birleşen doğrudan satış ve network marketing sistemi sayesinde, gelenekselliğin dışında çağa adım uydurmuş ve Z kuşağının da dijital çağ ile harmanlanması nedeniyle aradıklarını buldukları bir firma olma özelliğindedir.

Çalışmadan Para Kazanabilir miyim?

Hayır, kazanamazsınız tabii ki. Bu şekilde size “çalışmadan para kazanacaksın, sadece şu kadar para ver yeter” diye açıklama yapan olursa, direkt uzaklaşın. Network marketing sektöründe önemli bir yere sahip olan QNET, elbette size esnek çalışma saatleri ve sermaye olmadan iş kurma imkanını, kısacası girişimci olmak için gerekenleri verecektir. Sonrası size kalmıştır. Ne kadar çok çalışırsanız, ne kadar çok QNET ürünlerine güvenip satışa sunarsanız, o kadar kazanacak ve kurduğunuz takımı da motive ederek girişimciliğinizi başarıyla sürdüreceksiniz. Fakat “çalışmadan para kazanma” derseniz, bu bir “network marketing” işi değildir. Atalarımız ne demiş “emek olmadan yemek olmaz”.

Neden QNET?

Aslında bu sorunun cevabı oldukça uzun. Fakat özetleyebildiğimiz kadarını özetleyelim. Yukarıda bahsettiğimiz 20 yıllık deneyim ve uluslararası bir firma olma özelliği dışında açıklayalım. Sponsorluk takdir edersiniz ki, çok kolay bir iş değildir. Hele ki dünyaca ünlü markaların sponsoru olmak için ince elenip sık dokunması gerekmektedir. Sadece bütçe ayırarak bir markaya sponsor olamazsınız. O markayla birbirinize uyumlu olacak şekilde saygınlığınız olmalı. QNET şu anda İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester City’nin doğrudan satış sponsorudur. QNET, Kariyeri boyunca karşılaşmaların %82’sini kazanan Tenis yıldızı Martina Hingis’in ve Marussia Formula 1’in sponsorluğu yapmış, CAF (Afrika Futbol Federasyonu) sponsorluğu yapmaya devam etmektedir. Türkiye’de ise 2014 yılı içerisinde Fenerbahçe – Galatasaray arasında oynanan Süper Kupa Sponsorluğu’nu üstlenmiştir. Gençleri de destekleyen QNET, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Erkek Voleybol Takımı Sponsoru olmuş, halihazırda şu anda yine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Kız Futbol Takımı Sponsorluğu’nu devam ettirmektedir. Güvenilir bir firma olmasa bu kadar dünyanın tanıdığı markalarla iş birliği yapabilir miydi sizce?

Diğer Yazılarımız İçin: İnternetteki Olumsuzluklara Baş Etmek İçin 6 Yol

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz