Pazartesi, Mart 27, 2023

QNET Fuarı Yoğun İlgi Gördü

Geçtiğimiz günlerde Fairmont Hotel’de gerçekleşen fuarımız yoğun ilgiyle karşılandı.

HomePure Nova 9 Aşamalı Su Filtre Sisteminden, Couleurs by QNET makyaj malzemelerine, DEFY ve Physio Radiance cilt bakım ürünlerinden, Q-Breaks konaklama ürünleri ile Bernhard H Mayer saatlerine kadar birçok QNET ürününü ziyaretçi girişimciler tanıma ve bilgi sahibi olma olanağına sahip oldular.

QNET Güzellik Uzmanı Sunny Shaper, QNET ürünleriyle cilt bakımı yaparken ilgiyle izlendi. Cilt bakımı yaptıran Bağımsız Temsilcilerimiz bir kere daha QNET ürünlerinin kalitesi ile keyif yaşadıkları yorumunda bulundular.

QNET beslenme Uzmanı Işın Sayın ise, girişimcilere toplantılarda ve iş görüşmelerinde nasıl zinde kalmaları gerektiğiyle ilgili tüyolar verdi. Yoğun bir tempoda çalışan ve gün içerisinde uzun süre koşturan girişimciler, Işın Sayın’ın verdiği enerji veren doğal içecek tarifini dikkatle dinlediler. Zencefil, çilek, salatalık, kivi, yeşil çay ve havucu ihtiva eden içecek büyük beğeni topladı.

150’den fazla ülkede bulunan, dünyaca ünlü markalara sponsor olarak sporu destekleyen QNET’in, girişimciler için doğrudan satış ve network marketing anlamında güçlü bir firma olarak 20. Yaşını kutladığı fuar açılışında inanılmaz bir yoğunluk yaşandı.

Fuardan sonra akşam saatlerinde gerçekleşen toplantıda “Doğrudan Satış”ın anlamı hakkında izlenilen video, QNET’in sektöre bakış açısını yansıtıyordu. Videoyu aşağıda bulabilirsiniz!

Türkiye’nin dört bir yanından gelen bağımsız temsilcilerimiz arasında o gün bulunamadıysanız, üzülmeyin! Günü özetleyen videomuzu aşağıda bulabilirsiniz.

Diğer Yazılarımız İçin: Neden QNET

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz