Cumartesi, Mart 25, 2023

QNET Nedir?

İçinde bunduğum süre boyunca QNET’in ve liderlerimin hayatımdaki değerini her zaman düşünmüşümdür. QNET her bir kişiye göre anlamı, anlatımı farklı olan bir şeydir. QNET’in hiçbir zaman tek bir açıklaması olmamıştır. İnsanlar onun kendi hayatlarına neler kattığı ve ne değişiklikler yaptığıyla orantılı olarak ondan bahsederler.

Acaba benim için anlamı neydi ve onu anlatırken nasıl anlatıyordum. Acaba gercekten belli miydi onun hayatımdaki yeri?

QNET benim hayatımın ta KENDİSİDİR. QNET benim AİLEMDİR.

Nasıl ki annem, babam ve kardeşlerimin hayatımda olmadan yaşayamayacağımı düşünüyorsam bu QNET için de geçerlidir.

Nasıl ki kimsenin ailesi hakkında en ufak bir şüphesi yoksa benim de QNET’ten zerre kadar şüphem yoktur.

Nasıl ki insanlar ailesine karşı hassastır, bu, benim açımdan QNET için de geçerlidir.

Birçok kişinin bildiği üzere bu işe başladığımda disiplinimin, ilerleyişimin, çabalarımın ve ayakta duruşumun tek sebebi vardı. Bu sebep ailemin içinde bulunduğu borçlardı.

QNET ve liderlerim olmasaydı; hayatım kim bilir nasıl olurdu? Az önce de dediğim gibi QNET herkes için farklı bir yere sahiptir. Bana ailemi veren ve kendisini ailem olarak gördüğüm QNET için ne yapsam, onu nasıl anlatsam, onu dünyaya nasıl duyursam da yine de yeterli olmayacaktır.

İşte benim için QNET budur. İster benim organizasyonumda olun ister başka bir organizasyonda farketmez, ama benim için önemli olan şey bu şirketin vizyonuna uyarak insanların hayatlarını degiştirmesine yardımcı olmanız.

Siz QNET için zaman harcarsanız; o size zaman özgürlüğünü kazandıracaktır, Siz QNET’i aile olarak kabul ederseniz o da sizi ailesi olarak kabul edecektir. Siz QNET’e gönül verirseniz o da size gönül verecektir. Şimdi oturun ve düşünün QNET GERÇEKTEN sizin için nedir?

Bir yerlerde tanışmak dileğiyle

ERKAN GÜRBÜZ

Network Lideri

Diğer Yazılarımız İçin: Erkan Gürbüz

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz