Salı, Mart 21, 2023

HomePure Nova LED Göstergeleri Size Ne Anlatmak İstiyor?

Son teknoloji ürünü HomePure Nova Su Arıtma Filtre Sistemi cihazı kolaylıkla anlamanızı sağlayan LED göstergelerle donatılmıştır.

HomePure Nova üzerindeki küçük LED ışıklarını fark etmişsinizdir. HomePure Nova’da ayrıca “ömür boyu modu” ve filtre kartuşu ömrünü, yaşını bir de su hacmini algılayabilen bir bip sesi bulunmaktadır. Bunların her birinin ne anlama geldiğini anlamaya çalışıyorsanız, buyurun hızlı kılavuzumuzu içeren bu yazıya!

HomePure Nova 2

İlk LED, su akışının kalitesini göstermektedir. Bu ışığın kırmızı renkte yanıp sönmesi taşma sorunu olduğunu gösterir. Ön valfi ve adaptör valfini kapatıp filtreyi kontrol edebilirsiniz.

HomePure Nova 3

Üçüncü LED pil göstergesidir. Bunun kırmızı renkte yanıp sönmesi, pilinizin azaldığı ve hemen şarj edilmesi anlamına gelmektedir.

HomePure Nova 4

Tüm üç LED’in de kırmızı renkte yanıp sönmesi taşma problemi olduğuna ve filtrenin bir ay içinde değişmesi gerektiği ile birlikte pilinizin hemen şarj edilmesine ihtiyaç duyulduğunu göstermektedir.

HomePure Nova 5

İlk LED mavi yanıp sönüyorsa, su akışınızın kalitesi iyi demektir. Yaklaşık 0-9 aylık kullanım süresi vardır veya size 3,740 litre kaliteli içme suyu vermektedir.

HomePure Nova 7

Birinci ve ikinci LED’ler mavi yanıyorsa hem su akışınız hem de filtreniz mükemmel durumda demektir. Ayrıca filtrenizin 10 – 11ay boyunca veya 3,741 – 4,576 litre kullanımda olduğunun bir göstergesidir.

HomePure Nova 8

İkinci LED, filtre kartuşu ömrünü size gösterir. İlk LED mavi yanıp sönüyorsa ve ikinci LED kırmızıysa, filtrenizi bir ay içinde değiştirmeniz gerektiği anlamına gelir. HomePure Nova cihazınızın 12 ay veya 4,577 – 5,000 litre kullanımda olduğunun bir göstergesidir.

İki LED ışığı yandığında bip sesi çıkarsa, filtrenizin bir hafta içinde değiştirilmesi gerekir ve filtreniz 11 ay ve 3 hafta boyunca kullanımdadır veya size 4,863 litre vermiştir.

Serdar Uzkaya – HomePure Nova Yorumu

serdar uzkaya

QNET ile hayatımda yeni bir sayfa açmaya HomePure cihazı alarak başladım.

Yaklaşık 20 yıldır su arıtma cihazı satan güçlü bir firmada çalışmaktayım. Şunu çok iyi biliyorum ki yaşamımızın kaynağı su olduğuna göre hayatımızı idare ettirebilmek için her gün su tüketmek zorundayız. Vücudumuzun 3/4’ü sudan oluştuğuna göre içtiğimiz suyun kalitesi önemsemek hayatidir. HomePure Nova Su Arıtma Filtre Sisteminin kalitesi piyasadaki ürünlerden çok çok önde diyebilirim. En önemli farkları ise pi suyu üreten kullanımı, bakımı çok kolay olan, servis desteğine ihtiyaç duyulmayan, tasarımı harika bir ürün olması. Ayrıca NSF belgesine sahip nadir su arıtma cihazlarından birisi. Minerallerle zenginleştirilmiş temiz, güvenli, çok lezzetli içme suyu sağlıyor. Pratik ve taşınabilir olması da ayrıca güzel.

Diğer Yazılarımız İçin: Kaliteli Suya HomePure Nova İle Kolayca Ulaşın

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz