Salı, Haziran 6, 2023

Anıl Kapoor VCON 2018’deydi

Bollywood yıldızı ve yapımcı Anıl Kapoor, Penang SPICE Arena’daki V-Malezya sahnesinde yer aldı. 15.000 kişilik yoğun kalabalığa konuşan Anıl Kapoor, bunun QNET Ailesi ile üçüncü buluşması olduğunu belirtti.

Kapoor, ilham veren konuşmasında başarıya ulaşmak için yaşadığı maceralı yolculuğu, çok çalışmanın, ruh ve beden olarak sağlığı korumanın, hatalardan ders almanın önemi üzerinden durdu:

“Kariyerimin 38 yılında birçok kez başarısızlığa uğradım. Her sabah uyandığımda, geçmişimdeki hatalarımdan ders çıkarıp bir daha tekrarlamamayı kendime öğütledim. Yeni hatalar yapmış olabilirim elbette ama tekrarlamamak için çabalıyorum. Eğer başarısızlığa uğrarsanız, bu, işi bırakmanız anlamına gelmez. Yaptığınız işte devamlılık sağlamaya dikkat edin. Hayal kırıklıklarının sizi engellemesine izin vermeyin. Kamera ile ilk tanıştığım günden itibaren tek gurur duyduğum şey devamlılık sağlamam ve vazgeçmememdi.”

Kapoor, güçlü destek ekibinin önemine de vurgu yaptı. “Sizi her zaman destekleyecek ve cesaretlendirecek doğru insanları bulun. Çevrenizi doğru insanlarla tamamlayın. Eğer yanlış bir şey yaparsanız, bu insanlar size yanlış olduğunu söylesin.”

Anıl Kapoor konuşmasının sonunda dünyada iki en güzel şeye inandığını belirtti: Sevgi ve Aile. Her sabah uyandığımda bu iki kavramın kendini motive ettiğini söyleyerek konuşmasını tamamladı.

Diğer Yazılarımız İçin: Anıl Kapoor #VCON16’da Göz Kamaştırdı

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz