Cumartesi, Mart 25, 2023

Network Lideri Arun George Network Marketing Sektöründeki Bilinen En Büyük Hatayı Açıkladı

Network Lideri Arun George, genç yaşında kurumsal hayata adım attı, fakat 2000 yılında tüm zamanını network marketing sektörüne ayırmaya karar verdi.

Şimdi kendisi ilham veren bir Network Lideri. Arun George, sektörün itibarını olumsuz anlamda etikleyen network marketing ile ilgili hatadan bakalım nasıl bahsediyor?

Network Marketing sektörünün itibarını etkileyen en büyük hata nedir?

En büyük hata, bence yanlış beklentilere girmektir. Bundan daha iyi açıklayan söz var mıdır bilemiyorum. Bu nedenle açıklamama izin verin. İnsanlar bazen bizim işimize yanlış beklentilerle giriyor ve bu beklentiler onların işi yanlış şekilde yapmalarına neden oluyor. Yanlış yapılan işlerle birlikte doğru sonuçlara sahip olamıyorlar. Sonunda vazgeçiyorlar. Bizim işimizin en büyük problemi, yanlış beklentilerle bu işe girenlerin kısa zamanda işi bırakması

Network marketing sektörüne baktığınızda sadece birkaç kişinin başarılı olması konusunda yakınmalar oluyor. Bu, doğru olabilir, işin doğası gereği yaptığımız ve yapacağımız şeylere bağlı olarak başarımız artar. İnsanlar bu işe girdiklerinde hemen zengin olmayı ya da upline’larının onlar için çalışmasını bekliyor. Bunların hepsi yanlış beklentiler olarak bu işi anlamadıklarını gösteriyor.

Bir işte başarılı olmak için neye dahil olduğunuzu net bir şekilde bilmeniz gerekir. Bir hukuk diploması alıyorsanız ve bunu alınca nasıl davranacağınızı bilmiyorsanız, birkaç ayda şansınız biter ve bırakmak zorunda kalırsınız. Meslektaşları hakkında yakınan insanlar her zaman vardır. Aynı şekilde içine girdiğimiz şeyin bir iş olduğunu anlamak zorundayız. Eğitim ve çeşitli diğer araçlarla bize yardımcı olacak farklı insanlar olsa da; bu, bir iştir ve bu iş de diğer işler gibi özveri, çaba ve odaklanma gerektirir.

Diğer Yazılarımız İçin: Network Lideri Donna’nın Sektörle İlgili Görüşleri

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz