Salı, Haziran 6, 2023

Yanlış Temsili Önlemek için 5 QNET Kuralı

Biliyoruz, insan bir ürünü veya bir fırsatı çok sevdiğinde bazen aşırı heyecanlanır ve bu fikri ailesi ve arkadaşlarıyla paylaşmak için sabırsızlanır. Bazen, en iyi niyetlerinize rağmen, çok fazla konuşabilir ve aslında sunduğunuz şeyi dinlemelerini veya daha da kötüsü, yanlış bir mesaj almalarına neden olabilirsiniz.

Neyse ki size yardımcı olacak bir kılavuzumuz var – QNET Etik Kuralları ve #qnetpro yemini.

Gerçekten çok basit. Bir #qnetpro olmak için, sadece bunları yapmamaya dikkat edin!

  1. QNET Fırsatları Hakkında Yalan Söylemeyin

QNET tarafından sağlanan iş fırsatı ile ilgili detayları asla abartmayın veya uydurmayın. Bu iş çabuk zengin olmayı vaat eden bir dalavere değildir. Bu, bir yatırım planı değildir. Doğrudan satış işini, olmadığı bir şeymiş gibi göstermek hoş olmadığı gibi işinizi kurmak için de kesinlikle iyi bir yol değildir. Kanıtlanmış gerçekler ve rakamlar kullanın. Sektörün büyüme, çeşitlilik ve pozitif sosyo-ekonomik etkisini sergilemeniz için gereğinden fazla veri mevcut.

QNET, size tanınmış bir markayla çalıştığınızı göstermenize olanak tanıyan faaliyetleri ile ilgili bol miktarda bilgi verir. Yanlış bilgiler vermemeye özen gösterin. Üye yaptığınız kişinin elde edeceği başarıların sadece onun sıkı çalışması ve çabasıyla olacağını anlamasını sağlayın. Başarı herhangi bir alanda kolay elde edilmez ve QNET işinde de aynı şey geçerlidir; ancak burada ödüllendirilmeniz sonunda hepsine değecektir!

  1. Finansal Kazançlar Hakkında Yalan Söylemeyin

İnsanlara QNET aracılığıyla ne kadar başarabildiklerini gösterirken onları finansal kazançlar hakkında yanıltmayın. Onların QNET’e karşı olan güvenini kaybettirebilir ve bu kişileri kötü bir tecrübeyle baş başa bırakabilirsiniz.

Böylesi her yanlış beyan, şirketin marka itibarını kaybetmesine ve de siz ve işinizi doğrudan etkileyen olası yasal zorlukların ortaya çıkmasına yol açar. QNET işiyle ilgili gerçekleri yanlış tanıtan birini biliyorsanız, derhal şirkete bildirin. Bu, sorunun araştırılıp kökten halledilmesine ve böylesi yanlış beyanların işimizin olumlu etkilerini gölgelemesine engel olacaktır.

  1. Ürünler ve Hizmetler Hakkında Yanlış Bilgiler Vermeyin

Ürünün bir ürünü olun. Yani ürünü kullanın ve faydalarından yararlanın. Bu, ürün hakkında güvenle konuşmanıza ve umut vaat eden gerçek özelliklerine göre sağlam önerilerde bulunmanıza olanak tanır. Asla, hiç görmediğiniz faydaları gördüğünüzü iddia etmeyin. Gerçekten daha güzel özelliklere sahip olmasını isteseniz bile bir ürünün veya hizmetin yapamayacağı bir şeyi yapabildiğini söylemeyin.

  1. İlgilenmeyen Kişileri Zorlamayın 

Bazen hayır demek sadece hayır demektir. Birini bir fikri satın almaya zorlamak, baskı ve zorbalık olarak yanlış yorumlanabilir. Frozen’den Prenses Elsa’nın sözleriyle, “ALDIRMAYIN”.

  1. QNET Tarafından Onaylanmamış Teminatları Kullanmayın

Bir QNET pazarlama aracının sıkıcı olduğunu ve sunmak istediğiniz ürünün, hizmetin veya fırsatın özünü yakalayamadığını düşünüyorsanız, kendi broşür ve el ilanlarınızı oluşturmaktan ziyade yapıcı görüşlerinizi bize ulaştırın. Bu, karışıklık yaratabilir veya daha da kötüsü markanın kimliğine zarar verebilir.

Müşteri destek ekibimizle konuşun ya da şirketteki ilgili kişilere bilgi verebilecek satış ekibinizle görüşün. Geri bildirimlerinizi ve yorumlarınızı seviyor ve söylemek istediğiniz her şeyi dinliyoruz.

Diğer Yazılarımız İçin: Kaçınılması Gereken 5 Hata

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz