Salı, Haziran 6, 2023

Çok Konuşulan QNET Türkiye Tanıtımı

QNET Türkiye, yeni ürünlerini çok ses getiren bir lansman ile sundu. Soho House’da gerçekleşen lansmanın sabah gerçekleşen bölümüne önde gelen ulusal dergilerin basın mensupları, editörleri katılırken; öğleden sonra da önde gelen sosyal medya influencerları ağırlandı.

5 üründen oluşan Naturtres serisi davetliler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. QNET Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü Irmak Sütcü, her zevke ve ihtiyaca göre tasarlanan ürünlerde doğal içerikler kullanmaya dikkat ettiklerini belirtti.

QNET Lansman 2

Çay Ağacı ve Limon ile Hindistan Cevizi ve Argan serilerinin her birinin kendine has özellikleri olduğunu belirten Sütçü, Naturtres ürünlerini kullananların kendilerini daha yenilenmiş ve rahatlamış hissedeceklerine değindi.

qnet lansman

Sadece QNET’te bulunabilecek bu ürünlere www.qnetturkiye.com.tr websitesinden kolayca sahip olunabilecek.

Ürün tanıtımından sonra gerçek ve taze çiçeklerden taç yapan konuklar, rengarenk görüntülere sahne oldu. #qnetileguclusaclar hashtagiyle birçok paylaşım yapılan etkinlik yoğun ilgiyle karşılandı.

Naturtres

QNET lansman

Ünlü oyuncu Özge Gürel ve Nihal Işıksaçan’ın katılımı ve Nilay Yalçınkaya’nın katkılarıyla Naturtres serisi lansmanı akşam saatlerine kadar sürdü.

zge Gürel

Ürünlerle ilgili bilgi nerede mi?

Buyurunuz:

Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Yağlı Şampuan

Kuru ve Normal Saçlar İçin Nemlendirici Etki

Hindistan cevizi yağının kendine has özel etkisiyle saç tellerinin nemlenmesine etki eder.

Fas’ın mucizesi, E vitamini ihtiyacını karşılayan Argan yağının Hindistan cevizi yağı ile birleşen formülü ile saça nüfuz ederek sağlıklı saçın yoğun bakımını destekler. Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Şampuanının özel formülü sayesinde saç uçlarını besleyip güçlenmesine yardımcı olur.

SLS, SLES, Silikon, Paraben, Parafin ve Tuz içermez. Organik sertifikalı içeriklere sahiptir.

Naturtres Çay Ağacı – Limon Özlü Şampuan

Yağlı Saçlar İçin Ferahlatıcı ve Dengeleyici Etki

Günümüz şehir hayatı ve stresiyle nefes alamayan saç derisi zamanla kurur. Kendisini korumak ve dengesini bulmak isteyen saç derisi daha fazla yağ üretir. Bu soruna uygun şampuan kullanmak gereklidir.

Çay ağacı ve limonun arındırıcı, ferahlatıcı, hacim veren etkisiyle saçlar matlaşmadan derinlemesine temizlenir ve parlar. Naturtres Çay Ağacı ve Limon Şampuanı SLS, SLES, Silikon, Paraben, Parafin ve Tuz içermez. Organik sertifikalı içeriklere sahiptir.

Naturtres Çay Ağacı – Limon Özlü Duş Jeli

Limon ve çay ağacı yağının kusursuz uyumu cildinizi ferahlatır ve arındırır. Naturtres Çay Ağacı – Limon duş jelinin rahatlatıcı etkisiyle kendinizi bir spa salonunda masaj yaptırır gibi hissedeceksiniz. Vücudunuzu derinlemesine arındırıp ferahlatan ve yumuşatan bu duş keli sizin vazgeçilmezlerinizin arasına girecek.

Naturtres Çay Ağacı ve Limon Duş Jeli, SLS, SLES, Silikon, Paraben, Parafin ve Tuz içermez. Organik sertifikalı içeriklere sahiptir.

Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Yağlı Duş Jeli

Hindistan cevizinin egzotik kokusu banyonuzu keyfe dönüştürürken, Fas’ın mucizesi, E vitamini ihtiyacını karşılayan Argan yağı vücudunuzu nemlendirerek besler. Argan yağının nemlendirici etkisi cildinizdeki kuruluğu giderirken tropik iklimin rahatlatıcı etkisini de Hindistan ceviziyle hissedeceksiniz.

Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Duş Jeli, SLS, SLES, Silikon, Paraben, Parafin ve Tuz içermez. Organik sertifikalı içeriklere sahiptir.

Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Yağlı Saç Bakım Kremi 

Hindistan cevizinin koruyucu, nemlendirici etkisiyle saçınızı ağırlaştırmadan derinlemesine besler. Saçlara yumuşaklık ve ışıltı sağlayan Fas’ın mucizesi, E vitamini ihtiyacını karşılayan Argan yağı, Hindistan cevizi ile muhteşem bir uyum yakalayarak saçlarınızı güçlendirir.

Naturtres Hindistan Cevizi – Argan Saç Bakım Kremi, SLS, SLES, Silikon, Paraben, Parafin ve Tuz içermez. Organik sertifikalı içeriklere sahiptir.

Günün özet videosunu izlemeye ne dersiniz?

Diğer Yazılarımız İçin: Kadınların Network Marketing Başarılı Olmasını 5 Nedeni

spot_img
Related news

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz