Cumartesi, Mart 25, 2023

QNET Piramit Bir Yapı mı?

QNET’i ailenizden, uzak kuzeninizden, uzun süredir görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan, bir komşunuzdan yahut eski erkek arkadaşınız ya da kız arkadaşınızdan duymuş olabilirsiniz. Bununla birlikte internetten araştırdığınızda QNET ile ilgili çok farklı hikayelere rastlamış olabilirsiniz. QNET gerçek mi? QNET güvenilir mi? QNET piramit bir yapı mı ya da hayatınızı değiştirmeniz için size fırsat sunan yasal bir doğrudan satış firması mı?

Hadi biraz daha inceleyelim.

Yönetim Kurulu Başkanımız Trevor Kuna, QNET’in piramit bir yapı olmasıyla ilgili suçlamalara cevap veriyor. Sektörün ne olduğunu bilmeyenlerin bu şekilde suçladıklarını ekliyor. Network Marketing, şirketlerin aracı olmadan direkt doğrudan satışla tüketiciye ürün ve hizmetleri iletmesidir. Bağımsız Temsilciler (BT), ürünleri satın alır, satar ve kâr kazanır.

Yasal doğrudan satış firmalarını, yasadışı piramit yapılardan ayırmak sandığınız kadar zor değil. Bazı noktalar bu iki unsuru birbirinden ayırıyor.

Network Marketing’in yasal olmadığı ile ilgili söylentileri yalanlayacak şekilde dünya çapında sektörün 96 milyon temsilcisi ile 180 milyar dolarlık büyüklüğü bulunmakta. Bu sektör diğer yasal olan her sektörle aynı hakka sahip ve aynı kanunlar önünde, etik düzenlemelerle yer alıyor.

Diğer Yazılarımız İçin: Doğrudan Satış Sektöründeki Başarılı Liderlerin Sırları 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz