Salı, Mart 21, 2023

QNET, Malezya’da Basını Ağırladı

Doğrudan satış sektörünün Asyalı temsilcisi QNET için, Türkiye en önemli pazarlarından biri… Türkiye’yi lojistik üs olarak değerlendiren ve burada yatırımlarını arttırmayı planlayan marka, gelecek hedeflerini ve vizyonunu anlatmak için Türkiye’nin ekonomi yayıncılığında önemli yerleri olan gazetecileri kendi evinde ağırladı. QNET’in Kuala Lumpur’daki şirket binasında Capital, Fortune, Ekonomist Dergileri ile Sabah Gazetesi QNET CEO’su Trevor Kuna ve Türkiye, Rusya ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Geyik ile bir araya geldiler.

Şirket yöneticileri Trevor Kuna ve Cem Geyik’in açıklamaları; QNET’in Türkiye pazarında yatırımlarını arttıracağı ve doğrudan satış sektöründe güçlü bir oyuncu olmak için yeni ürünler çıkartmayı planladıklarını gösterdi. QNET’in operasyon merkezinde sponsorluklar hakkında bilgi de alan gazeteciler, binayı da gezdiler.

QNET, tüm dünyada eğitime ve sosyal sorumluluk projelerine destek veriyor. Markanın en büyük misyonu; toplumdan aldığından çok daha fazlasını dünyaya sunmak, insanlara yardım etmek, onların güçlü durmasına destek olmak… QNET bu misyon çerçevesinde Kuala Lumpur’da özel bir okul olan Taarana’’yı açtı ve orada özel çocuklara eğitim imkanı veriyor, onların sosyalleşmesi için çaba sarf ediyor. Kuala Lumpur’da gazeteciler Taarana’yı da ziyaret ettiler, çocuklara eğitim sunan öğretmenlerden bilgi aldılar.

Diğer Yazılarımız İçin: QNET Mağazası Görkemli Bir Kutlamayla Kapılarını Açtı

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz