Salı, Mart 21, 2023

NETWORK MARKETING SEKTÖRÜNDE BAŞARI

Network marketing’i tamamen anlamayabilirsiniz ama basit bir konsepti olduğunu fark edebilirsiniz. Bu yazı sizin ürünleri ailenize ya da arkadaşlarınıza satmanıza yardım etmeyecek. Bu yazıda Network Marketing sektöründe nasıl başarılı olunur bundan bahsedeceğiz. 

NETWORK MARKETING HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Network Marketing sektörüne girmeden önce aşağıdaki noktaları iyi bilmeniz gerekir.

  • Bu bir iş modeli, hemen zengin olma yolu değil.
  • İnandığınız ürünü bulun
  • Network marketing ve piramit yapı arasındaki farkı bilin.

Herhangi bir network marketing fırsatı, bir iş fırsatı olarak algılanmalı, hemen zengin olma yolu olarak düşünülmemeli. Adınızın anılması için çok çalışmanız gerektiğini bilmelisiniz. Eğer hemen zengin olmanın “basit” ve hızlı yolu olsa hiçkimse bunu size anlatır mıydı? Birlikte iş yaptığınız kişileri potansiyel iş ortağı olarak görmeniz gerekir. Network Marketing sektöründe başarılı olmanın tek yolu ortaklarınıza güvenip işi büyütmek için çabalamak.

İnandığınız bir ürüne sahip olmanız gerekiyor. Örneğin, sattığınız ürünü siz kullanmıyorsanız, inanmıyorsanız, karşınızdaki insanın inanmasını beklemeniz saçma olur.

Network Marketin sektörü ürün bazlı bir sektördür ve piramit yapıdan bu anlamda çok farklıdır.

Herhangi bir Network Marketing fırsatına karar verdiğinizde dikkatle araştırıp piramit yapı olmadığına emin olmanız gerekir.

NETWORK MARKETING SEKTÖRÜNDE NASIL BAŞARILI OLUNUR?

Network Marketing nedir, ne değildir anladınız. O zaman bu işte nasıl başarılı olunacağı hakkında konuşalım. Her zaman milyonlarca liralık reklamlarla markaların tanıtıldığını görürüz. Bizim bu kadar paramız birey olarak olmayabilir.

QNET gibi Manchester City Futbol Kulübü sponsorluğu gibi uluslararası birçok sponsorlukları olan bir Network Marketing firması ile çalışmak istediğinizde bu sponsorlukları sunumlarınızda kullanabilirsiniz.

Bunun dışında QNET Eğitmenleri tarafından hazırlanan Webinarlara olduğunuz yerden katılıp iş fırsatları, sektör ve ürünlerle ilgili bilgi alabilir, bunları toplantılarınızda paylaşabilirsiniz.

Sosyal medya bu işi pazarlamanız için en önemli mecralardan biridir. Sosyal medyada işinizde kullandığınız ürünleri anlatabilir, fotoğraf ve video çekip yükleyebilir, ulaşmak istediğiniz birçok kişiye ulaşabilirsiniz.

En önemlisi de kafanıza takılan sorular olduğunda kolaylıkla ulaşabileceğiniz QNET gibi bir firma ile çalışabilirsiniz.

QNET Kim midir? Buyurun birlikte izleyelim:

 

Diğer Yazılarımız İçin: Network Marketing Sektörünün Gelecekte Kendi İşinin Sahibi Modeli Olmasının Nedeni

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz