Salı, Haziran 6, 2023

PJ City FC, Kendi Futbol Kulübümüz

PJ city fc 2

V-Malaysia 2019’da görülen pek çok heyecan verici şey arasında, bunlardan biri QI Group’un kendi futbol kulübü Petaling Jaya City FC’yi QNET Ana Sponsorluğuyla resmi olarak açılışını gerçekleştirmesidir!

PJ City FC 1

Kurucu ortağımız Dato Sri Vijay Eswaran, “Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir (RYTHM)” felsefemize uygun olarak, QI Kulesi’nin bulunduğu Selangor’daki şehir Petaling Jaya topluluğu ile dayanışma göstermek istedi. Ayrıcalıklı olmayan ve azınlık topluluklarından oyuncularla, Premier Lig’i en düşük bütçeyle geçmeyi başardığı için bu kulübe göz kulak oldu.

Süper Lig’e girdiklerinde Dato Sri Vijay, kulübü destekleme sözünü tuttu.

pj city fc 9

QNET olarak, futbola olan tutkumuz, spor endüstrisinde liderlik arayışımızın itici gücüdür. Şimdi, sadece İngiltere’deki Manchester City FC’nin resmi sponsoru değiliz, aynı zamanda ana şirketimizin gelecek vaat eden bir futbol kulübü olan Petaling Jaya City FC’ye sahip olduğunu gururla söyleyebiliriz. Kulüp, sürekliliği sağlamak ve yedekleme planının yürürlükte olmasını sağlamak için 19 Yaş Altı ve 21 Yaş Altı takımları içerir.

pj city fc 8

V-Malaysia’da, V Partner Dev Johl ve Associate V Partners Girinder Sharma ve Perminderjit Singh kulübün tanıtımını yaptı. Sahnede, kurucu ortağımız Japadas Bismark, K. Devan ve beş futbolcu: Safee Sali, Joshua Grommen, Serginho, Barath Kumar ve Beom Geun Bae yer aldılar. Futbolcular, Bay Bismark’a kendi futbol formasını hediye ettikten sonra seyircilere kep, tişört ve futbol topu fırlattı.

pj city fc 7

Ekip, kişisel bakım standımızda…

pj city fc 4

QNET Carnival, V-Malaysia 2019’da ürünlerimizle yakından ve kişisel olarak tanışın

pj city fc 5

PJ City’yi kalbimizde ve evimizde karşılıyoruz ve Süper Lig’de kazanmak için savaşırken yolculuğuna tanık olmak için sabırsızlanıyoruz!

Futbol takımımızı çevrimiçi olarak destekleyin – Dünyanın neresinde olursanız olun:

www.pjcityfc.com

facebook.com/pjcityfc

Instagram.com/pjcityfc

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz