Salı, Mart 21, 2023

İzmir Expo Yoğun İlgiyle Karşılaştı

Doğrudan satışın Asyalı temsilcisi QNET Türkiye, İzmir Hilton Otel’de bağımsız temsilcileriyle bir araya geldi. Yoğun katılımın olduğu “QNET Girişimcileri Güçlendiriyor” konseptli fuarda QNET ürünleri tanıtıldı. QNET ürün eğitmenlerinin de yer aldığı fuarda, bağımsız temsilcilere hem girişimcilik konusunda hem de kozmetik, sağlık, turizm ve eğitim gibi alanlarda kendilerini geliştirecek bilgiler aktarıldı.

WhatsApp Image 2019 06 18 at 17.47.43

izmir fuarı 3

Hem dünyada hem de Türkiye’de doğrudan satış sektöründeki önemli oyunculardan olan QNET, her yıl halka açık olarak düzenlediği fuarını bu yıl yoğun ilgi nedeniyle İstanbul’un yanısıra İzmir’de de gerçekleştirdi. Yoğun katılımın olduğu fuarda QNET’in ev ve yaşam, sağlık, bakım ve güzellik, saat ve takı, tatil gibi kategorilerdeki ürünleri tanıtıldı. Daha fazla kişinin kendi işini kurmasına öncülük eden QNET, fuarda sektör dinamiklerini girişimcileri ile paylaştı.

istanbul fuar

Girişimciliği güçlendirmek adına da bağımsız temsilcilerini global eğitmenleri ile bir araya getirdiklerini belirten QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik fuarda; “Türkiye üzerinden Orta Asya ve Rusya’da 20’den fazla ülkedeki satış ağını yönetiyoruz. Bugün Türkiye’de ürettiğimiz birçok ürünü bu ülkelere ihraç ediyoruz. Türkiye’deki üretimimizi arttırarak ihracat kapasitemizi yükseltmeyi ve ülke ekonomisine katkı sunmayı amaçlıyoruz. Bütün bu hedeflerimizde sizler en büyük motivasyon kaynağımızsınız. Sizlerin desteğiyle iş hedeflerimizi çok daha yukarılara taşımak istiyoruz” dedi. Geyik; iş hacmimizin genişlemesi yeni temsilcilerle her geçen yıl büyümemizi de artırıyor şeklinde konuştu.

Sermayesiz iş kurma ve kendi zamanını yönetme gibi fırsatlar sebebiyle, birçok kişinin doğrudan satışı tercih ettiğinin altını çizen Geyik; “Türkiye pazarının taşıdığı potansiyel ve genç nüfusa sahip olmanın verdiği avantajlar ile doğrudan satış Türkiye’de dünya ortalamasının üzerinde büyüyor” dedi.

İzmir Expo’muz basında da ilgiyle karşılandı. Birçok gazetede yer aldı.

Dünya QNET BAÐIMSIZ TEMSÝLCÝ BULUÞMALARINI ÝZMÝR E TAÞIDI 17.06.2019


Milliyet Ege QNET TEN BULUŞMA 18.06.2019 Posta Ýzmir QNET TÜRKÝYE GÝRÝÞÝMCÝLERÝ ÝLE ÝZMÝR DE BÝRARAYA GELDÝ 18.06.2019 Yenigün İzmir QNET TÜRKİYEDEKİ ÜRETİMİNİ ARTIRACAK 18.06.2019

Diğer Yazılarımız İçin: QNET Fuarı Yoğun İlgi Gördü

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz