Pazartesi, Mart 27, 2023

İSTANBUL’DA GİRİŞİMCİLERİ İLE BULUŞAN QNET, TÜRKİYE‘DEKİ BÜYÜME HEDEFİNİ TAZELEDİ

Doğrudan satışın Asyalı temsilcisi QNET Türkiye, Istanbul Şişli Radisson Blu Otel’de bağımsız temsilcileriyle bir araya geldi. Bu yıl ikincisi düzenlenen “QNET Girişimcileri Güçlendiriyor” konseptli fuarda QNET ürünleri tanıtıldı. QNET ürün eğitmenlerinin de yer aldığı fuarda, bağımsız temsilcilere hem girişimcilik konusunda hem de QNET’e özel markalara ait ürünlerle ilgili bilgiler aktarıldı.

Hem dünyada hem de Türkiye’de doğrudan satış sektöründeki önemli oyunculardan olan QNET’in, her yıl halka açık olarak düzenlediği ve gelenekselleşen fuarına bu yıl da yoğun ilgi vardı. Geçtiğimiz hafta yoğun katılımın olduğu İzmir Fuarı’ndan sonra İstanbul’da da QNET’in ev ve yaşam, sağlık, bakım ve güzellik, saat ve takı, tatil  kategorilerdeki ürünleri tanıtıldı. Daha fazla kişinin kendi işini kurmasına öncülük eden QNET, fuarda sektör dinamiklerini girişimcileri ile paylaştı.

Girişimciliği güçlendirmek adına da bağımsız temsilcilerini global eğitmenleri ile bir araya getirdiklerini belirten QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik, fuarda; “Türkiye üzerinden Orta Asya ve Rusya’da 20’den fazla ülkedeki satış ağını yönetiyoruz. Bugün Türkiye’de ürettiğimiz bir çok ürünü bu ülkelere ihraç ediyoruz. Türkiye’deki üretimimizi arttırarak ihracat kapasitemizi yükseltmeyi ve ülke ekonomisine katkı sunmayı amaçlıyoruz. Bütün bu hedeflerimizde sizler en büyük motivasyon kaynağımızsınız. Sizlerin desteğiyle iş hedeflerimizi çok daha yukarılara taşımak istiyoruz” dedi. Geyik; iş hacmimizin genişlemesi yeni temsilcilerle her geçen yıl büyümemizi de artırıyor şeklinde konuştu.

Sermayesiz iş kurma ve kendi zamanını yönetme gibi fırsatlar sebebiyle, birçok kişinin doğrudan satışı tercih ettiğinin altını çizen Geyik; “Türkiye pazarının taşıdığı potansiyel ve genç nüfusa sahip olmanın verdiği avantajlar ile doğrudan satış Türkiye’de dünya ortalamasının üzerinde büyüyor” dedi.

Diğer Yazılarımız İçin: İzmir Expo Yoğun İlgiyle Karşılaştı

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz