Pazartesi, Mart 27, 2023

QNET-City Futbol Dil Okulu’nda Unutulmaz Bir Yaz Başladı

QNET ve City Futbol Dil Okulu iki haftalık çok özel bir yaz kampı planladı. QNET’in dünyanın dört bir yanından seçtiği çocuklar iki haftalık kamp için Manchester City’deki kampüse geldi.

Türkiye’den de yoğun katılımın olduğu ve iki gencin kampa katılmaya hak kazandığı bu projede Yunus Mızrak ve Hakan Kudin pazar günü Manchester City’ye doğru yola çıktı.

Her gün yaşadıklarını videolar ve fotoğraflarla paylaşan Hakan ve Yunus, kampın futbol hayatlarında yeni şeyler öğrenmelerine yardım ettiğini, Manchester City felsefesini öğrendiklerini ve İngilizcelerini de geliştirerek çok harika bir deneyim yaşadıklarını söylediler.

City Futbol Dil Okulu Nedir?

MCFC’nin eğitim alanında yapılan, genç oyuncuların İngilizce Dil derslerini British Study Center eğitmenlerinden aldığı bir projedir.

QNET – RYTHM Bağlantısı

İnsanlığa Yardım Etmek İçin Kendini Geliştir (RYTHM) felsefesini benimseyip hayata geçiren QNET olarak bu projenin de felsefemizle örtüştüğünü söyleyebiliriz. Futbolun ve doğrudan satışın aynı değerler çevresinde birleştiği, takım çalışması ve çok çalışmak gibi ortak noktalarının olduğu bir gerçek.

Çocuklara bu değerleri sınıf dışında bir çevrede anlatmak, hayat boyu sürecek harika bir fırsat.

Manchester City Camp

Çocukların kendi başlarına Manchester City’ye gelmeleri hayallerini gerçekleştirmeleri anlamına geliyor. Gözlerindeki heyecandan bu kampın onlar için ne kadar yararlı olduğunu anlamak da QNET olarak bizi mutlu ediyor.

Önümüzdeki haftalarda proje ile ilgili bizden haber almak için takibe devam edin.

Diğer Yazılarımız İçin: Zaman Manchester City Kadar Güçlü Aksın

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz