Cuma, Haziran 2, 2023

QNET, 21 YILDIR GİRİŞİMCİLERİ GÜÇLENDİRİYOR

Başlangıç 

QNET, 1998 yılında Vijay Eswaran ve Joseph Bismark tarafından kuruldu. Şirketin kuruluşundaki amaç, hayatlara dokunarak iyi yönde değiştirilmesine olan inançlarıydı. QNET’in temel prensibi RYTHM, dünyaya değer katmak için kendini geliştir felsefesiydi.

Mahatma Gandhi’nin barış ve insanlık aktivistliği öğretisinden ilham alındı. Bu şekilde insanların kendilerine limit koyarak potansiyellerini keşfetmelerinin önüne geçilmesine karşı çıkılarak hayatlarını değiştirebileceklerine inanmaları için motive edildiler. Bir birey değişti ve bu, topluma pozitif şekilde yansıdı.

Bugün kurucular QNET’in operasyonlarına çok fazla dahil olmasalar da vizyonları şirketin 21. yılına girmesinde rehberlik ediyor.

QNET Founders Vijay Eswaran and Joseph Bismark

QNET Kimdir?

QNET, Eticaret ve doğrudan satışı birleştiren ilk şirketlerdendir. Müşterilerine yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunmayı ilke edinmiştir.

Bugün QNET, girişimcileri güçlendiren, yaşam kalitelerini artırmaya yardımcı olan ve yüzbinlerce insanın hayallerini gerçekleştirmesi için platform hazırlayan bir şirket olarak bilinmektedir.

QNET Ürünleri ve Yaşanacak Bir Hayat

Bir doğrudan satış firması olarak QNET, Sağlık ve Wellness, Ev ve Yaşam gibi ürünlerle insanların yaşam kalitelerini artırmaya yardımcı olmak için çalışıyor. Bunun yanı sıra kişisel gelişime, aile ve arkadaşlarla kaliteli ilişkiler geliştirilmesine ve çocukları için güvenli bir gelecek inşa edilmesine odaklanıyor.

Yaşanacak Bir hayat konseptiyle QNET, dünyanın dört bir yanında uzmanlarla çalışarak, günden güne yeni teknolojilerle ürünleri geliştirerek müşterilerine yardımcı oluyor.

Naturtres serisi

Geri Vermek

QNET kurucularının her zaman finansal başarının ötesinde hedefleri oldu. Bu da RYTHM Felsefesi’nin gelişmesini sağladı.

QNET, RYTHM felsefesiyle birçok proje gerçekleştirmekte. Bunların içerisinde ekonomik olarak dezavantajlı ailelerin çocuklarına yardım gibi konular yer almakta.

viranşehir

Gelecek

Günümüzde yeni ekonomik gelişmelerde birçok fırsatlar ortaya çıkıyor. Doğrudan satış da bu fırsatlardan biri olmakta.

QNET müşteri deneyimine, pazarlama ve satış stratejilerinin, ürünlerin geliştirilmesine, sonunda da insanların işlerini kurmalarına yardımcı olmaya devam edecek. QNET işi sadece para kazanmak değil, aynı zamanda topluma da kazandırmak.

Geçen 21 sene kıstassa, QNET gelecek 21 sene de aynı heyecanla büyüme ve gelişme heyecanını taşımaya devam edecek.

Diğer Yazılarımız İçin: QNET Hakkındaki Gerçek

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz