Salı, Haziran 6, 2023

QNET ile Doğrudan Satış Sektöründe Yerinizi Alın

Doğrudan Satış Nedir?

Bir satış noktasına bağlı kalmadan yapılan satış türü doğrudan satış olarak adlandırılır. Doğrudan satış şirketlerinin kendilerine has ürünleri vardır. Bu ürünlerin müşterilere dağıtımı için birbirinden farklı yöntemler kullanılır. Bir pazarlama biçimi olan doğrudan satış için en çok network marketing tercih edilir.

Doğrudan satışın diğer satış türlerine göre en önemli avantajı, bağımsız temsilcileri herhangi bir mekana bağlı tutmaması, her yerden kazanmayı mümkün hale getirmesidir. Geleneksel yöntemlerle yapılan perakende satıştan tamamen uzak olan network marketing, son yıllarda dünya çapında önemli oranda büyüme göstermiştir. Dünya Doğrudan Satış Derneği verilerine (WFDSA) göre 2017 yılından bu yana network marketing sektörü 118.4 milyon kişiyi bünyesine katmıştır.

Doğrudan Satış Sektöründe QNET

Doğrudan satış sektöründe, 2010 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan QNET; 21 yıldır yükselen bir ivmeyle varlığını sürdürmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli hizmet ve ürün anlayışını benimsemiştir.

QNET, girişimcileri güçlendiren yapısıyla bağımsız temsilcilere istihdam olanağı sağlar. QNET’in bugün 100’den fazla ülkede temsilcisi bulunmaktadır. E-ticaret ile doğrudan satışı birleştiren, mesai kavramı ve mekan kısıtlaması olmayan yapısıyla hayalleri süsleyen bu işe sahip olmak QNET ile imkansız değil.

QNET ile Doğrudan Satış Sektöründe Yerinizi Alın (2)

Nasıl Temsilci Olunur?

18 yaşını doldurmuş her girişimci QNET ailesine katılabilir. Kadın – erkek, yaş fark etmeksizin herkes QNET doğrudan satış ağında yer alabilir. Doğrudan satışın tercih edilmesindeki bir diğer önemli faktör de temsilcilere iş yapma biçimlerinde özgürlük tanımasıdır. Bu yüzden QNET ailesinin bir üyesi olmak isteyen potansiyel temsilcilerde hiçbir tecrübe aranmaz. QNET, doğrudan satış sektöründe yer almak isteyen herkese tecrübe edinerek kendi kazancını elde etme, birikim yapma fırsatı sunarken mesleki anlamda gelişimine katkı sağlamak isteyenlere iş imkanı sunar. QNET ile çalışmaya başlayan bağımsız temsilciler süreç içerisinde kendileri için hazırlanan eğitimlere katılırlar. Bu eğitimler sayesinde hem şirketi hem de sektörü yakından tanırlar. Bağımsız temsilciler, QNET’te çalıştıkları süre boyunca aldıkları profesyonel pazarlama destekleriyle kariyerlerinde pozitif ivme kazanırlar.

 

Doğaya olan saygısı, çevreci kimliği ve insana değer veren felsefesiyle doğrudan satış ile e-ticareti bir araya getiren QNET’in ürünleri, insanların yaşam kalitelerini artırırken bir yandan da girişimciliği güçlendiren çözümler sunuyor. Doğa dostu HomePure Nova su arıtma filtreleri, cilt bakımı için Physio Radiance ürünleri, Bernhard H. Mayer saatleri ve Qafe Green kahvesi bağımsız temsilciler aracılığıyla dünyanın her yerindeki tüketiciler ile buluşuyor.

QNET, herhangi bir ayrım gözetmeksizin kapılarını girişimciler için sonuna kadar açıyor. Herkesin katılmakta özgür olduğu doğrudan satış sektöründe QNET ailesine dahil olmak isteyenlerin ihtiyacı olan tek şey girişimci ruhu!

Diğer yazılarımız için; QNET Nasıl Bir Şirkettir?

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz