Salı, Haziran 6, 2023

ERKEK CİLT BAKIMINDA YENİ TREND: QNET DEFY BAKIM SETİ!

Konu cilt bakımı olduğunda, kadınlar için karşımıza sayısız ürün çıkarken kendine iyi bakmayı seven erkekler için bu alandaki ürünler oldukça kısıtlı. Esasen özellikle kurumsal dünyada çalışıp her gün tıraş olmak zorunda olan erkeklerin sık sık tahriş olan ve yaralanan cilt bakımları oldukça kritiktir. Günümüzde “Erkekler cilt bakımlarına kadınlardan daha az özen gösterir.” algısı da tarih oldu. Çağımızın erkekleri saç, cilt, vücut bakımlarını neredeyse kadınlardan daha çok önemsiyor. QNET DEFY’ın temizleyici ve gençleştirici tonikten oluşan bakım seti; her cilt tipine uygun formülünün yanında nefis kokusuyla da kendine hayran bırakıyor. Tabii ki bakımlı erkeklerin de bir numaralı tercihi oluyor.

içkapak6

Gelelim cilt bakım ürünlerindeki bu adaletsizliğin sebebine; öncelikle erkek ve kadın cildi birbirinden farklıdır. Kadınlara nazaran erkekler daha fazla kolajen üretir. Kolajen, vücuda canlılık ve esneklik kazandıran bir proteindir. Bu yüzden kadın ciltlerinin erkeklere nazaran daha erken elastikiyetini kaybetmesi kaçınılmazdır. Kozmetik sektörünün sıklıkla kadınlara yönelik çözümler üretmesi de bu yüzdendir. İyi bakıldığında kadın cildine göre daha geç yıpranması beklenen erkek cildinin ihmal edilen günlük ve tıraş sonrası bakımı bu avantajını koruyamamasına neden olur.

Bütün gününü kapalı ve yeterince havalandırılmayan ofis ortamında geçiren erkeklerin ciltlerinde kuruluk problemiyle sık sık karşılaşılır. Tıraş ile atılamayan ölü deriler ciltte donuk ve sağlıksız bir görünüm oluşturur. Bu sebeple, sağlıksız derilerden arınmak, daha pürüzsüz bir görünüm kazanmak için cilt bakımı şarttır.

Erkek cilt bakımının yepyeni trendi olan QNET DEY Bakım Seti sayesinde erkekler kolayca ışıl ışıl ve yumuşacık ciltlere sahip olabilir.

Peki QNET DEFY Bakım Seti Nedir ve Ne İşe Yarar?

QNET DEFY Bakım Seti hem pratik bir cilt temizleyicidir hem de tıraş sonrası rahatlatıcı etkilere sahip olan formülüyle nemlendirici görevi görür. Üstelik tıraş sonrası yüzde oluşan ya da oluşması muhtemel olası tahrişi engeller.

Cilt temizliğinde, ölü derileri yok etmede ve gözenekleri açmada üstün performans sergiler. Kullanımı kolaydır. NVIRO-P ile güçlendirilmiş yapısı ile QNET DEFY, yağlı ciltleri de kolayca temizler.

NVIRO-P Nedir?

Cildinizi çevresel faktörlerin vereceği zarardan korumak için aktif bileşenlere sahip olan NVIRO-P, serbest yaşlanma başlangıcını geciktirir ve cilt kusurlarının azaltılmasına yardımcı olur. Söz konusu yapı, cilt tipi gözetmeksizin derinizde oluşabilecek hasarları önlemeye yardımcı olan çoklu koruma özelliklerine sahip birçok doğal bileşenden elde edilir.

QNET DEFY Dirt Fighter’ın Özellikleri

  • Cildin çevresel etkilere karşı korunmasına
  • Küçük cilt lekelerinin azaltılmasına
  • Sahip olduğu kolajen sayesinde cildin kuruluk ve stresten korunmasına
  • İçinde bulunan acı portakal yağı sayesinde ciltte oluşan bakterinin yok edilmesine
  • Hücre yenilenmesine
  • Sahip olduğu doğal bitki özleri ile ciltteki pürüzlerle savaşmasına yardımcı olur.

QNET DEFY Dirt Fighter sadece bir krem değil; cildinizin ihtiyacı olan her şey.

Diğer yazılarımız için; Mükemmel Şıklığın Değişmeyen Parçası Saat

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz