Cuma, Haziran 2, 2023

QNET’te VTURKEY Heyecanı!

Uzun yıllardır doğrudan satış sektöründe faaliyet gösteren Asya merkezli güçlü temsilci QNET, uluslararası kongresini bu yıl Türkiye’de düzenledi. 3500 girişimciyi ağırlayan organizasyon ‘VTURKEY’ adıyla ilk kez İstanbul’da yapıldı.

Doğrudan Satış Sektöründe QNET

QNET 21 yıldır doğrudan satış sektörü içinde ailesine kattığı bağımsız temsilcilerine istihdam sağlıyor. 10 yıl önce Türkiye pazarına giren QNET, bölgede artan bir ivmeyle gelişiyor. Doğrudan satış sektörü dünya çapında milyonlarca girişimciyi güçlendiren yapısı ile geçtiğimiz yıllarda Türkiye’de 5,8 oranında büyüme gerçekleştirdi. Girişimciler arasında genç nüfusun ağırlıkta olması dikkat çekiyor. QNET, e-ticaret ile doğrudan satışı birleştiren yapısı ile her yerden kazanmayı mümkün kılıyor. Bu iş modeli ile farklı yaş grubundan ve mesleki gruptan sayısız insanı özellikle de gençleri ailesine katıyor. Böylece tabii ki ülke ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunuyor.

qnet blog ic

VTURKEY Farklı Coğrafyalardan Girişimcileri Bir Araya Getiriyor

Bu yıl VTURKEY’ ile 16 – 18 Aralık tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde sektörden önemli isimleri bir araya getirdi. Organizasyon, QNET Türkiye Orta Asya ve Rusya Bölge Genel Müdürü Cem Geyik’in konuşmasıyla başladı. Ardından QNET Avrupa Bölge Müdürü Jerome Hoerth, HomePure Nova Su Arıtma Cihazı ile ilgili değerli bilgilerini paylaştı. İkinci gününde de QNET Türkiye Ürün Eğitmeni Sanaa, Bernhard H. Mayer ürünleri hakkında bilgilerini paylaşmaya devam etti. Etkinlik, sahne ve dans gösterilerinin yanı sıra QNET ürün yelpazesinde yer alan İsviçre yapımı Bernhard H. Mayer saatleri ve yaşlanma karşıtı yüz tedavisi cihazı Physio Radiance Visage gibi ürünlerin sergilenmesi ile sürdü. Üretimi Türkiye’de yapılan Naturtres şampuan ve duş jeli serisi, Brille Premium diş macunu da kongre boyunca katılımcıların ilgisine sunulurken demolar ve numuneler sayesinde kullanıcılar ürünleri deneme şansı yakaladı. Temsilciler ürünlere yoğun ilgi gösterdi.

qnet blogic2

 

“Yeni Başarı Hikayeleri Yazmaya Devam Edeceğiz”

QNET Türkiye Orta Asya ve Rusya Bölge Genel Müdürü Cem Geyik, organizasyonun Türkiye’de yapılması ve İstanbul’un seçilmesi hakkında konuştu. “…VTURKEY ile QNET’in binlerce girişimcisini İstanbul’da buluşturuyor olmak da Türkiye’nin bölge açısından taşıdığı önemi ve potansiyeli bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu başarıya birlikte ulaştığımız girişimcilerimizi güçlendirmeye ve yeni başarı hikayeleri yazmaya devam edeceğiz.” sözleriyle bağımsız temsilcilerine de güç verdi. Türkiye’de yaptıkları organizasyonun sadece bir başlangıç olduğunu ve bölgeye daha büyük yatırımlar yapacaklarını da sözlerine ekledi.

qnet

VTURKEY etkinliğinde, QNET’in dünyanın dört bir yanından aileleriyle birlikte İstanbul’a gelen temsilcileri, keyifli anlar yaşarken Türkiye’ye özgü dansların gösterileriyle eğlendiler. Çeşitli sahne şovlarına yoğun ilgi gösteren misafirler, çoğu zaman yerlerinde duramayıp kendi danslarıyla sahneye eşlik ettiler. İstanbul’da dünyanın farklı ülkelerinden temsilcilerine ev sahipliği yapan QNET, farklı kültürlerden gelen insanların birbirleriyle kaynaşmasına olanak sağladı. Temsilciler, QNET  VTURKEY etkinliği sayesinde her yaştan ve meslekten yeni insanlar tanıdıklarını ve bundan mutlu olduklarını dile getirdiler. Üç gün süren etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Diğer yazılarımız için;  Z Kuşağına Girişimcilik Öğretmek Neden Önemlidir?

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz