Pazartesi, Haziran 5, 2023

BURÇLARA GÖRE CİLT BAKIMI ÖNERİLERİ

Doğduğumuz andaki gezegen yerleşimleri, doğru okuduğumuz takdirde hayatımızdaki astroloji yansımaları hakkında şaşırtıcı bilgiler verebilir. Burçlar, temsil ettikleri elementler olan; hava, ateş, su ve toprak olmak üzere dört gruba ayrılırlar. Doğumumuzdaki yıldız dizilimi, yani doğum haritamız bize birçok şey söyler. Nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, hangi mesleklerde daha başarılı olacağımızı, yeteneklerimizi, hatta nasıl makyaj yapacağımızı bile!

MAKYAJ YAPMANIN SIRRI DOĞUM HARİTASINDA GİZLİ

Her An Değişime Hazır Hava Burçları

Terazi, Kova ve İkizler üçlüsünün oluşturduğu hava grubunun öne çıkan özelliği; zihinlerini fazla kullanmalarıdır. Yoğun çalışan zihin beraberinde stresi, stres ise beraberinde nefes almayan ve kuru bir cilt getirir. QNET PHYSIO RADIANCE VISAGE+ ile özensiz davrandığımız, ihmal ettiğimiz, stres kaynaklı da olsa yıprattığımız ciltlerimiz artık hava alıyor, oksijenle buluşuyor. Devrim niteliği taşıyan bu cihaz, üç yüz tedavisini bir araya getiriyor ve sizlere galvanik teknoloji, radyo frekansı ve kromoterapiyi bir arada sunuyor. Galvanik teknoloji, güzellik endüstrisinde yaklaşık 50 yıldır kullanılan, yüzünüzdeki ölü derileri atmanıza ve cansız görünümden kurtulmanıza yardımcı olan bir yöntem. Radyo frekansı yöntemi, yüzdeki istenmeyen kırışıklıkları yok ettiğinden, halk arasında cilt ütüsü olarak da biliniyor. Kromoterapi ise renklerle tedavi anlamına geliyor, cildin kaybettiği sıcak görünüme yeniden kavuşmasını sağlıyor.

QNET PHYSIO RADIANCE VISAGE

Dikkatleri Üzerine Çeken Ateş Grubu

Enerjisi asla bitmeyen Koç, Aslan, Yay burçlarını içinde bulunduran ateş grubu insanları topluluk içinde hemen kendilerini belli eder, dikkatleri üzerlerine çeker. Bu üçlü içinde en çok cilt bakımına ihtiyaç duyan şüphesiz yay burcudur. İştahlı yaylara fast-food, abur cubur ve sağlıklı olmayan herhangi bir yemek özellikle yüz bölgesinde biriken yağların oluşturduğu sivilce olarak geri döner. QNET PHYSIO RADIANCE REPLENISH ürünleri, içerdiği özel kombinasyon ile kan dolaşımını hızlandırarak cildin onarımını sağlar ve onarılan cilt daha parlak görünür. Hipoalerjenik olduğu için alerjisi olanlar da gönül rahatlığı ile kullanabilir. Jel ile cilt derinlemesine temizlenebilir ve yüzde biriken yağlardan arınabilir.

Suyun Şifasını Taşıyan Su Grubu

Duygusallıkları ile bilinen Yengeç, Akrep ve Balık burçları su grubunda yer alır. Duygularını yoğun yaşadıkları için cilt problemleri yaşamaları neredeyse kaçınılmazdır. QNET PHYSIO RADIANCE REPLENISH seti, cildin hidrasyon seviyesini artırır, cilt dokusunun iyileşmesini sağlar ve yüz kaslarını güçlendirir. Güneşten alınan zararlı ışınların etkisini de yok eder. Kan dolaşımının artmasıyla birlikte yüzdeki toksin ve yağlar atılır, cilt yumuşacık yeni bir görünüme sahip olur.

qnet sağlık ürünleri

Mantığın Sesi Toprak Burçları

Ayakları her daim yere sağlam basan, toprağın çocukları Boğa, Başak ve Oğlak burçlarının ihtiyacı olan QNET PHYSIO RADIANCE REPLENISH VISAGE + GEL ile tazelenmek. Toprak burçlarında erken yaşlanma görülmez ama cilt problemleriyle sıkça karşılaşırlar. Sivilce, akne ve siyah nokta onlar için kabusa dönüşebilir. Kabustan kurtulmak için de yüzdeki gözeneklerin temizlenerek nefes alması sağlanmalı. QNET PHYSIO RADIANCE REPLENISH VISAGE+ GEL de gözenekleri derinlemesine temizleyerek ve cildin oksijen almasını sağlayarak harika bir görünüm kazandırır. Ölü deriden de arınan cildin nem seviyesi artar. Böylece cilt daha taze ve sağlıklı görünür.

Diğer yazılarımız için; PHYSIO RADIANCE İLE CİLDİNİZİ SONBAHARA HAZIRLAYIN!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz