Salı, Haziran 6, 2023

QNET HomePure Nova Water Filtreleri ile Suyunuz Hep Temiz

Günümüzde yaşanan iklim değişikliği ile bozulan doğa dengesi, yazın çekilen kuraklık, gelmek bilmeyen kış, yağmayan yağmurlar, kontrolsüz nüfus artışı dolayısı ile hızlı tüketilen doğal kaynaklar ve tabii ki çevre kirliliği temel problemlerimizin başında geliyor! Tüm bunların sonucunda içilebilir su kaynaklarımızda yaşanan kıtlık da tüm dünyanın ortak sorunu haline geliyor. Vücudumuzun üçte ikisini oluşturan ve temel besin kaynaklarımızdan biri olan suyun olmadığı bir dünyada ne yazık ki yaşam da mümkün olmuyor. Peki tehlikenin ne kadar farkındayız? Doğal kaynaklarımızı korumak ve sürdürülebilir bir doğa için neler yapmalıyız? Çeşme suyunu maksimum mineral ve mükemmel PH derecesiyle içebileceğiniz QNET HomePure Nova Water Filtreleri ile Suyunuz Hep Temiz.

24

 

Neden Su Arıtmasına İhtiyaç Duyarız?

Sağlıklı bir bünye için günde 2-2.5 litreye yakın su içmeniz; hayatınızı sağlıklı devam ettirebilmeniz için de içtiğiniz suyun vücudunuzun ihtiyaç duyduğu minerallere sahip olması gerekir. Peki sularımız ne kadar sağlıklı? Ambalajlı ve paketlenen suların 12 saat içerisinde tüketilmesi gerekiyor. Bu süre zarfında tüketilmeyen suların faydasını ve enerjik özelliklerini yitirdiği bilimsel araştırmalar sonucunda kanıtlandı. Bunların yanında, çevre kirliliği ve kontrolsüz tüketim sebebiyle temiz su kaynaklarımız gün geçtikçe azalıyor. Dolayısıyla temiz su ihtiyacımız her geçen gün artıyor. QNET HomePure Nova Water Filtreleri ile arıtılan su hem daha ekonomik hem de daha güvenli oluyor. Kendi kontrolünüzde olan suyu içiniz rahat bir şekilde tüketebiliyorsunuz.

QNET HomePure Nova Water Filtreleri

Güvenilir ve temiz su tüketimini sağlayan QNET HomePure Nova Water Filtreleri, suyu dokuz aşamada filtreler. Japon bilim adamları tarafından keşfedilen, her canlı vücudunun ürettiği suya en yakın olma özelliğini taşıyan “Yaşam suyu” olarak da bilinen “Pi Suyu”na sahip olmanızı sağlar. Standart su filtrelerinin suyu beş aşamada filtrelemesi gerekir. Beş aşamanın altındaki filtreler suyu sağlıklı arıtmaz.

 

12

QNET HomePure Nova Water Filtresiyle arıtılan su;

  • Tortu Filtresi ile sudaki katkı maddelerinin ayrışması,
  • Japonya’dan gelen mercan kumun sayesinde suyun PH derecesinin ayarlanması,
  • Uzak kızılötesi ışın (FIR) toplarının gözle görülmeyen moleküllerin tespiti,
  • Bakteri önleyici karbon tozuyla bakteri oluşumunun engellenmesi,
  • Bakteri önleyici silver-lite taşıyla bakterileri çoğalmasının önüne geçilmesi,
  • Yüksek Performanslı Etkin Karbon Blok Filtre ile kötü koku ve tadın ortadan kaldırılması,
  • Japonya’dan gelen Pi suyu seramik toplarıyla sağlıklı içme suyunun elde edilmesi,
  • Negatif iyonlu toplar yardımıyla vücuda minarellerin geçmesi,
  • 35+ ultratech fiber membran özelliği ile filtreleme işleminin hızlı gerçekleşmesi

aşamalarından geçerek en temiz haline gelir.

Neden QNET HomePure Nova Water Filtreleri Seçmelisiniz?

Her konuda olduğu gibi su tüketimi konusunda da hijyen ön planda olmalıdır. Hijyenik koşullar içeceğiniz suyun temiz ve güvenilir olmasını sağlar. QNET HomePure Nova ile içme suyunuz daima temizdir. QNET HomePure Nova bünyesinde bulundurduğu dokuz filtre yardımıyla suyun içinde barınan vücuda faydası olan iyicil bakterileri ayırıp zararlı bakterileri uzak tutar. Ayrıca, filtreleme sayesinde daha yumuşak ve daha lezzetli su sağlar. QNET HomePure Nova Water Filtreleri her canlı vücudunun ürettiği suya en yakın su olarak bilinen “Pi Suyu”nu üretir. Bu şekilde kendi vücudunuzun ihtiyacını karşılamış olursunuz. Kolay kurulumu ve kolay filtre değişimi teknik servis gerektirmez. Birkaç saniyede gerçekleşen kurulum temiz suya kolay ulaşmanızı sağlar. Ayrıca elektriksiz çalışması ile enerjiden de tasarruf etmenize yardımcı olur.

QNET HomePure Nova Water Filtreleri saymakla bitmeyecek faydaları var. Suyu temizleyerek insan vücuduna yarar sağladığı gibi çalışmadığı zamanlarda enerji tüketerek doğaya zarar vermez. Kullanıcı dostu tasarımı ile mutfağınıza yakışır ve en önemlisi de yaşam kaynağımız olan suyu korur!

Diğer yazılarımız için; Kaliteli Suya HomePure Nova İle Kolayca Ulaşın!

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz