Salı, Haziran 6, 2023

QNET Physio Radiance Visage+ ile Cildiniz Kışa Hazır! 

Havaların soğumasıyla birlikte cildinizin bakım ihtiyacı daha da artar. Kış aylarında rüzgarın ve soğuk havanın da etkisiyle ciltler hassaslaşır. Hassaslaşan ciltlerde de kuruluk, kızarıklık, çatlamaya bağlı bazı rahatsızlıklar ortaya çıkar. Ama bilmeniz gereken bir gerçek var ki, kış mevsimi aslında bakım için en uygun zamandır. Çünkü yazın güneş ışınları yüzde lekeye sebep olur ve cilt bakımı önerilmez. Kışın güneş ışınları yazın olduğu kadar dik ve sık yeryüzüne ulaşmadığı için böyle bir sorun oluşmaz. Dolayısıyla cildi bakıma almak için en doğru zaman kış mevsimidir.

 

Artık, neme ihtiyaç duyan cildinizi  QNET Physio Radiance Visage+ ile kışa hazırlayın!

 

Kışın cildin en çok ihtiyacı olan şey nemdir. Cilt nemsiz kaldığını kuruyarak gösterir. Maalesef kuruluk, ciltteki ince çizgileri ve kırışıklıkları görünür hala getiriyor. Bunun önüne geçmek için de düzenli cilt bakımının yanı sıra cilt bakımı cihazları kullanılmalı. QNET Physio Radiance Visage+, önerilen losyonla birlikte kullanıldığı zaman cildin nem seviyesi düzelir. Cilt dokusunu iyileştirerek yüz kaslarını şekillendirir. QNET Physio Radiance Visage+, cildin kendi kendini yenileme özelliğinden ilham alarak tasarlandı. Yüz dokusunu iyileştirmek dışında ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltarak yaşlanma belirtilerini geciktirme özelliği de barındırır. Cerrahi olmayan yüz germe etkisini QNET Physio Radiance Visage+ mümkün kılıyor.

qnet blog2

Derinlemesine Temizlik

 

QNET Physio Radiance Visage+ , Galvanik Teknoloji, Radyo Frekansı ve Kromoterapi tedavilerini tek cihazda birleştirir. Galvanik Teknoloji yöntemi, güzellik endüstrisinde yüzdeki ölü derileri atması, cansız görünümü ortadan kaldırması gibi faydaları sayesinde yaklaşık 50 yıldır kullanılıyor. Radyo Frekansı yöntemi de halk arasında cilt ütüsü olarak bilinir. Yüzdeki istenmeyen kırışıkları yok eder. Kromoterapi ile renklerle tedavidir. Cildin rengi için uygulanır. QNET Physio Radiance Visage+ sayesinde derinlemesine temizlenen cilt ölü derilerden arınır ve daha sağlıklı gözükür. Kışın soğuk havaya rağmen cildiniz sağlıkla parlar.

 

Cilt problemi demek sadece yaşlılık belirtileri olan kırışıklık veya ince çizgiler değildir. Sivilce -halk arasındaki ismiyle akne- sıkça karşılaşılan problemlerden arasında. Nefes alamayan ciltte ölü deriler birikir. Biriken ölü deriler de sivilceye sebep olur. QNET Physio Radiance Visage+ akneli ciltlerin tedavisinde de gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Halk arasındaki yaygın yanlış inanışlardan biri de alkol içeren temizleyici mendillerin sivilceleri yok ettiği görüşüdür. Alkol deriye zarar verdiği için cilt nem, su gibi yararlı besinleri tutmaz. Yağlı ya da karma ciltteki mikrobu öldürürken, var olan iyi bakterileri de kurutur.

 

QNET Physio Radiance Visage+ Kullanmak Çok Kolay

 

QNET Physio Radiance Visage+ ‘in günlük cilt bakım rutinine ilave olarak düzenli kullanımı tavsiye edilir. Cihazı kullanmak çok kolay. Önce temizleme jeliyle yüz ve boyun bölgesinin güzelce temizleyin. Ardından ürün ile akne jelini yüz bölgesine iyice yedirin. Temizleme modunda çalışan cihazı yüz ve boyun etrafında 3 dakika boyunca küçük döndürme hareketleriyle yavaşça kaydırın. Aknelerin üzerinde fazla bekletmeyin. Bu bölgeler hassas olacağı için cihazı akneler üzerinde çok bekletmemek gerekiyor. Ilık su ve yüz süngeri yardımıyla yüzünüzü yıkayın. Nemlendiricinizi sürdükten sonra işlemi bitirin.

 

QNET Physio Radiance Visage+ ile kışın cildiniz ışıl ışıl parlasın.

 

Diğer yazılarımız için; Burçlara Göre Cilt Bakım Önerileri

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz