Cuma, Haziran 2, 2023

Sevgililer Gününü Bernhard H. Mayer Saatleri ile Taçlandırın

Eski Roma Tanrılarından Juno’ya duyulan saygı 14 Şubat’ı özel kılıyordu. Çünkü halk tarafından evlilik ve kadınlık tanrıçası olarak bilinen Juno’ya, 14 Şubat günü liste ile isimler sunulur ve tanrıça da bu liste içerisinden birlikte olacak olan çiftleri seçerdi. Romalılar, birleşmeyi ve sevgiyi temsil eden bu günü tatil ilan etmişlerdi. Ertesi gün yani 15 Şubat’ta da Lupercalia Bayramı (Arınma Bayramı) başlıyordu.

Peki nasıl oldu da sevgililer günü kutlanan ve hediyelerin alındığı bir güne dönüştü? Gelenek, Massachusetts’den Esther Howland’ın ilk sevgililer günü kartını basıp kırtasiye dükkanında satmasıyla başladı. Günümüzde de,partnerlerin birbirlerine sevgilerini göstermesi anlamında devam ediyor.

Bizim de,bir gelenek haline gelen sevgililer günü için ne hediye edeceğini düşünenlere bir önerimiz var: QNET Bernhard H. Mayer Saatleri!

sevgililer gunu bernand hediye

 

Mükemmel Şıklık

Böyle özel bir günde, partnerinize sevginizi ve onu düşündüğünüzü göstermek için en özel hediyeyi seçmek isteyebilirsiniz. İşte tam bu anda yardımınıza İsviçre’de QNET için özel olarak üretilen Bernhard H. Mayer saatleri koşuyor. Geleneksel zarafeti kolunda taşımak isteyenler için bir seçenekten daha fazlasını sunan ve ustalıkla işlenmiş bu saatlerle şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Kalbinizi çalacak olan Bernhard H. Mayer saatlerinde, hem kadınlar hem de erkekler için üretilen modeller bulunuyor. İster klasik ister günümüz modasına hitap eden modelleri ve benzersiz tasarımlarıyla en güzel sevgililer günü hediyesini siz verin.

Modası Geçmeyen Hediye

Saat çok klasik ve ayrıcalıklı bir hediyedir. Saat işçiliği ile meşhur olan İsviçre’de saat hediye etmek ise kuşaktan kuşağa aktarılan bir gelenek.

QNET, İsviçre’de özel olarak üretilen Bernhard H. Mayer saatlerini, sevgililer gününde hediye arayanlar için sunuyor. Dünya çapında tanınan ustaların elinden çıkan ve modası hiç geçmeyen klasik modeller ile günümüz trendlerini taşıyan modern çeşitleri arasından yapacağınız seçim, sizi bir adım öne çıkaracak.

Mükemmeli arayanlar için tamamı el işçiliği ile üretilmiş Bernhard H. Mayer saat modelleri biçilmiş kaftan!

Mayer ailesi 1871’den beri Bernhard H. Mayer saatlerini özenle hazırlıyor. İsviçre saat yapımı gelenekleri ve standartlarında üretilen bu kıymetli parçalardan olan Bernhard H. Mayer Mecanique Watch-Diamond saatler, zarafetini göstermek isteyen kadınlara kusursuz tasarımıyla eşlik edecektir. Erkekler ise Mecanique Watch-Rose Gold’un göz dolduran şıklığı ile girdiği ortamda yıldızlaşacaktır.

Diğer yazılarımız için; MÜKEMMEL ŞIKLIĞIN DEĞİŞMEYEN PARÇASI: SAAT

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz