Salı, Haziran 6, 2023

Tazelenmenize Yardımcı Qafe Green

Kış aylarında soğuk ve kirli havanın da etkisiyle vücudun tazelenmeye daha fazla ihtiyacı oluyor. Havadaki ağırlık, vücutta her zamankinden daha fazla yorgunluk ve halsizlik hissi yaratıyor. Doğal olarak insanların günlük rutinindeki verim düşüyor. Hem bunun önüne geçmek hem de enerji almak amacıyla ek gıda veya takviye ilaçlara yönelim başlıyor. Ancak, söz konusu vitamin ve ilaçların içinde kimyasal maddeler olduğu için sağlığımızı düzeltmeye çalışırken durum daha da kötüye gidebiliyor. Neyse ki kış aylarında dinç kalmak için bu tarz şeylere muhtaç değiliz. QNET QAFE GREEN sayesinde bütün bu sağlıksız uygulamalar tarih oluyor.

 

Yeşil Kahve Dediğimiz…

Yeşil kahve tamamen doğal bir gıda. Bilinen kahve çekirdeğinin kavrulmamış ve işlem görmemiş hali. Yani tamamen sağlıklı ve organik kahve. Herhangi bir işleme girmediği için doğasındaki antioksidanları kaybetmemiş oluyor. Aslında yeşil kahvenin etki mekanizmasını, içerisinde bulunan klorojenik asit oluşturuyor. İçerdiği klorojenik asit sayesinde, zayıflamaya yardımcı olmanın yanı sıra dinç hissettiriyor.

Öte yandan yeşil kahvenin sağlığa faydası tıpta uzmanlar tarafından kanıtlanmış bir konu. Yeşil kahve çekirdeği, kontrollü kullanım şartıyla yüksek kan şekeri (şeker) seviyelerini düşürerek diyabet riskini azaltabiliyor.

Her derde deva yeşil kahvenin dikkat dağınıklığına da etkisi var. Konsantrasyon problemine yardımcı oluyor ve kısa süreli hafızada hemen etkisini gösteriyor.

 

QNET QAFE GREEN

Her QNET QAFE GREEN paketinde, 30 adet kullanıma hazır poşet bulunuyor. Yapılışı da bir o kadar basit. Bir bardak kahvenin üzerine sıcak su dökülmesi yeterli. Ortalama 4-5 dakika demlenmesini bekledikten sonra QNET QAFE GREEN hazır!

QNET QAFE GREEN’i sağlıklı yapan etkenlerden biri, içerisindeki kafein miktarının az olması. Yüksek miktarda kafein, kalp çarpıntısı, yüksek tansiyon ve asabiyete sebep oluyor. QAFE GREEN ise içerdiği düşük miktarda kafeinle, bütün bu sorunların önüne geçiyor.

QNET QAFE GREEN, zayıflama amacı dışında günlük rutininde spor olanlar tarafından da gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Tokluk hissi verirken aynı zamanda vücudu zinde tutuyor. Bu özelliğinden dolayı genellikle fitness yapanların gözde içeceği haline geliyor.

Özetle, QNET QAFE GREEN içerek her daim sağlıklı ve zinde kalın.

 

Diğer Yazılarımız İçin: Burçlara Göre Cilt Bakım Önerileri

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz