Cumartesi, Mart 25, 2023

Başarının Sırrı Pes Etmemekte Saklı

Çin’de ortaya çıkıp bütün dünyayı etkisi altına alan salgın, hem yaşamımızı hem de iş hayatımızı etkiledi. Hatta çalışma şeklimizi değiştirdi diyebiliriz. Yılın ilk çeyreğini devirirken işlerimize alıştığımız ortamlardan uzak ve yeni çalışma stilimizle devam ediyoruz. 

Dünya çapında hizmet veren ünlü şirketler, yönetici ve liderlere bu süreç içerisinde neler yapabilecekleri konusunda çeşitli öneriler getiriyor. Bunların arasında çalışanlarla iletişimi sağlamak ve bir yol haritası çizmek öne çıkıyor. Çizilen yol haritasının başarısı da, markanın kendini ne kadar iyi tanıdığı ile doğru orantılı oluyor. 

Her Engel Yeni Bir Fırsat

blogici1

İyi bir kurumsal yapının sırrı takım çalışmasında yatıyor. Krizlerden takım halinde çıkmak ve başarıya birlikte ulaşmak, sağlam altyapının temelini oluşturur. Belirsiz dönemlerde uygun politikalar uygulamak ve çalışanlarla iş birliği yapmak da liderlerin görevidir. Ekipleri ileriye taşıyan da bu doğru davranışlardır.

İnsanın yaşamı çeşitli engellerle doludur. Ve biz yaşamak için bu engelleri aşmak, aştıkça güçlenerek devam etmek zorundayız. İş hayatı da bu şekilde ilerler. Krizler hep vardır ve ekipler bu krizlere hazırlıklıdır. Çünkü bilirler ki her kriz aslında bir fırsattır. Yapabileceklerinin göstergesi, öğrendiklerinin bir sınavıdır. Global olarak yaşadığımız salgın, hem kişisel hayatlarımız hem de işimiz için aslında bir sınav olarak görülmelidir. Bu sınavın konusu da, işimizi her koşulda devam ettirebilmek ve ortaya çıkabilecek beklenmedik durumlar için her an hazırlıklı olmaktır. Sınav sorularından birinin doğru cevabı ise elbette iletişimi sürdürmektir. Biz de tüm dünya gibi sosyal mesafemizi koruduğumuz şu günlerde iletişimi koparmıyor ve çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. 

Birlikte Daha Güçlüyüz

blogici2

QNET ailesi olarak 20 yılı aşkın süredir Doğrudan Satış sektöründe girişimcileri destekliyoruz. Kariyer yolculuğunda daima yanlarında yer alıyoruz. Temsilcilerimizin en büyük destekçisi ise liderlerimiz. Her zaman olduğu gibi bugün de, temsilcilerimizle iletişime ara vermeden eğitimlerle kendilerini geliştirmelerine yardım ediyoruz. Çalışmalarımızı sürdürüyor ve işimizi her koşulda geliştirmeye devam ediyoruz. Evde yaşamın sürdüğü şu günlerde motivasyonumuzu arttırmak ve üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmek amacıyla ekibimizle iletişimde kalıyoruz. 120’yi aşkın liderimiz, QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü Cem Geyik ile şefimiz Chief Pathman önderliğinde, aramızdaki mesafeleri dijital yardımıyla kaldırıyoruz. 

QNET ailesi olarak her zaman birlikte daha güçlüyüz. 

 

Diğer yazılarımız için; Bu dijital araçlarla evden çalışmak çok kolay!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz