Pazartesi, Haziran 5, 2023

QNET’te Başarılı Olmak için Chief’in ACT 48 Gizli Formülü Hakkında Her Şey

QNET ve doğrudan satışta başarı, genel olarak haftalık bazda ölçülür, çünkü iş ve sektör bu şekilde tasarlanmıştır. Chief’nin Instagram Live serisinin bu bölümünde muhteşem Pathman Senathirajah sizi köklerimize geri götürüyor ve QNET’te başarının sırrını anlatıyor –- ACT 48 (48 saat içinde harakete geç)!

İşte V Chief’in Resmi Instagram Sayfasında söyledikleri.

İşleri Basit Tutun

En basit şeyleri alıp onları karmaşık hale getirmek insanın doğasında olan bir durum. Bununla birlikte, Chief’e göre, QNET’in güzelliği ve muhteşemliği sadeliğinde saklı. QNET Tazminat Planını ilk duyduğu anda bu fikre aşık olmasının nedeni çok basit olmasıydı. İnanılmaz olduğunu düşündü! Yapıyı açıklamak için bir PowerPoint sunumuna ihtiyacı yoktu. Kağıt mendil üzerine bile çizebilirdi. QNET planını herkese sunabilirdi – uçakta, kafede, yüz yüze, hatta havaalanı salonunda beklerken bile. Ve bunu başardı da; çünkü basit tutabilmişti. Felsefesi şuydu: “Basit tut, Gerçekçi ol!”

Chief’in Basit Tutma Kılavuzu

QNET’te başarı elde etmek için muhtemel adayınızın doğrudan satışta doktora sahibi olmasına gerek yok. Yapmanız gereken tek şey onlara temel bilgi vermek – şirket, ürün, plan ve kazanacakları potansiyel gelir gibi önemli bilgiler. İnsanların başlangıçta bilmek istedikleri sadece iki şey var: şirketin meşruiyeti ve QNET’te finansal açıdan özgür olabileceklerine dair bir kanıt. Çekleri ellerinde gördükten sonra, Achievers’ Club, rütbe ilerlemesi vb. gibi detaylara girebilirsiniz.

Ürünün SİZ Olduğunuzu Unutmayın

İnsanları QNET’e ilk kez kaydettiğinizde, sizin derecenizden ziyade kim olduğunuza bakarlar. SİZ ürünsünüz – QNET değil, endüstri değil, Tazminat Planı değil, hatta potansiyel gelir bile değil. Bu nedenle, sunumunuzu yaptığınızda size evet diyorlar. Bu sadece size karşı inançları tamsa ve en üst düzeye çıkmalarına yardımcı olabileceğinize güveniyorlarsa gerçekleşebilir. Altınızda çalışanlar için bu kişi olmaya odaklanın. Ürününüzün ürünü olun.

QNET’te Başarı İçin 8 Yapı Taşı

Bir #VCON’da bulunduysanız veya Chief’in Çarşamba mesajlarını düzenli olarak dinliyorsanız, başarıya giden 8 yapı taşına yabancı değilsinizdir. Bu Insta Live oturumunda, Chief ilk üç temel yapı taşından söz etti: hayal, bağlılık ve listeler.

Hayal

Hayatınız için sahip olduğunuz hayalleri hatırlamak ve yeniden yönetmek önemlidir. En başarılı QNET Bağımsız Temsilcilerinin hayallerinin farkında olan ve onları izlemekten asla yorulmayan hayalperestler olduğu iyi bilinen bir gerçektir. Tüm Müdürlerimizi, Müdür Yardımcılarımızı, Rütbe Sıralama Yıldızlarımızı birbirine bağlayan tek şey budur.

Bağlılık

6 gün boyunca şarkı söyleyip ve sadece bir gün boyunca sunum yapamazsınız. Hedeflerinize bağlılık kanınızda olmalıdır. QNET’te bu başarıyı elde etmenin ilk adımı, işinizi şu ana kadar çalıştığınız en iyi iş yapmak için çaba göstermektir.

Listeler

İsim listeniz ve hayal listeleriniz, hayalinizdeki binanın mimari planları gibidir. Listedekiler binanızın ne kadar güzel olacağını belirler. Fiziksel bir kağıda yazmak ve ağ pazarlama yolculuğunuz sırasında bunu saklamak çok önemlidir. Hayal listeniz kalbinizden gelen bir şey olmalı – ruhu olmalı ve fiziksel olarak yazılmış olalıdır, çünkü bu onu evrende ortaya koyduğunuz anlamına gelir. QNET Kurucuları Dato Sri Vijay Eswaran ve Joseph ‘Japa’ Bismark ve Chief’in bile hala isim ve hayal listeleri var. Büyük hayaller kurarak ve mazeret göstermeyerek finansal olarak işte böyle özgürleşebilirsiniz. Eğer bir listeniz yoksa, hemen bir tane yapın!

ACT 48

ACT 48, Chief’in QNET’te kazandığı başarıyı elde etmesine yardımcı olan gizli formüldür. İlk başladığında, altında çalışanlara izleme merkezlerini 48 saat içinde etkinleştirmeleri gerektiğini söyledi. İşte bu kadar basit. Gelecek nesle aktarılabilecek bir miras ancak bu şekilde inşa edilebilir. Sıcak bölge listenize bakın ve size asla hayır demeyecek insanları bulun ve oradan başlayın. Doğrudan satış henüz kimsenin mükemmelleştiremediği bilinmeyen bir bilim olsa da ACT 48, QNET’te başarılı olmanıza yardımcı olacak basit bir felsefedir – tek yapmanız gereken izleme merkezlerinizi 48 saat içinde etkinleştirmektir. Onların da kendilerininkini aktif hale getirmelerini sağlayın. ACT 48’i yeni normaliniz haline getirin. Bu, herkesin yaptığı QNET yolculuğunun otomatik bir parçası olmalıdır.

QNET’teki başarınıza katkıda bulunan çok fazla içerik var – kişisel bağlılığınızdan, azminizden, mücadele ruhunuzdan, bu işi inşa ederken günlük zorlukları aşma yeteneğinize, mazeretsiz tutumunuza, insanları tutkunuzla ikna etme yeteneğinize… her şey ACT 48 ile başlıyor. İster QNET’te yeni başlamış birisi ister deneyimli bir profesyonel olun, ACT 48 meydan okumasına katılın ve 48 saat içinde iki satışınızı tamamlayın. Daha ne bekliyorsunuz? Bunu yapabilirsiniz!

 

Diğer yazılarımız için; Doğrudan Satış Konusunda Chief Pathman’dan Hayat Dersleri

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz