Salı, Haziran 6, 2023

Babanıza Değerli Olduğunu Hissettirin

Babanıza sevginizi nasıl gösterirsiniz? Sarılarak, ortak hobiler yaratarak belki de sevdiğinizi sık sık söyleyerek. Peki hangi hediyelerle gösterirsiniz? Babanıza, en az onun kadar kıymetli olan zamanı armağan etmeyi düşündünüz mü?

Fedakârlıktan Doğan Özel Gün

Babalar gününün tarihi 1960’lara kadar uzanır. Haziran ayının 3. pazar günü kutlanan babalar günü için farklı hikâyeler anlatılır. Kimi Antik Roma’da da kutlandığını öne sürer kimi Amerika’da ortaya çıktığını. Ama hepsinin ortak noktası fedakâr bir babaya adanmış olması. Babaların ailelerine, çocuklarına bağlılığı, fedakârlığı için bir teşekkür anlamı taşıması.

Bu babalar gününde babanızı İsveç’te özel olarak üretilen QNET Bernhard. H. Mayer

saatleriyle şımartın.

Her Daim Özel Bir Hediye

Saat çok klasik bir hediye diye düşünebilirsiniz. Haklısınız, klasik olduğu kadar ayrıcalıklı bir hediye. Çünkü manevi değeri yok yüksek. Saatleriyle meşhur İsviçre’de saat hediye etmek kuşaktan kuşağa aktarılan bir gelenek. Zamanın kıymetini bilen babalara, tamamı İsviçre’de el işçiliği ile üretilmiş QNET Bernhard H. Mayer saatleri hem kolay unutulmayacak hem de ideal bir hediye.

Kusursuzluk Felsefesinin İzleri

Mayer ailesi 1871’den beri İsviçre’de atölyelerinde saatlerini kendileri üretir. Tamamı el işçiliğine dayanır. Saatler tıpkı ailenin kökleri gibi dayanıklıdır. Her üretimde kusursuzluk felsefesinin izleri bulunur. Çünkü saatler kimliği ve kişiliği yansıtır. Gerek profesyonel dünyada gerek günlük yaşamda saatler kim olduğuna dair fikir verir.

Her Daim Birlikte

QNET Bernhard H. Mayer’in yıllara meydan okuyan kusursuzluğu ile hiçbir zaman babanızın yalnız bırakmayın.

Klasik giyinen babalarınızın şıklığı QNET Bernhard H. Mayer’in birbirinden özel modelleriyle tamamlansın. İsviçre’nin ünlü saat ustalarının ellerinden çıkmış saatlerle göz kamaştırsın. İş toplantısının en yoğun anında sizi hatırlasın. Böylece, o nerede olursa olsun siz yanında olun.

Giyim tarzını spordan yana kullanan babalarınız da QNET Bernhard H. Mayer saatleri ile tarzını yansıtsın. Çeşitli renkleri ve çarpıcı tasarımlarıyla enerjisini tamamlasın.

Sevginizi bir güne sığdırmayın, QNET Bernhard H. Mayer saatleriyle zamana yayın.

Babalar gününüz kutlu olsun!

 

Diğer yazılarımız için; Yeni Normalde Zamanı Yakalayın!

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz