Salı, Mart 21, 2023

Doğrudan Satış Başarısı İçin Kullanılacak Hayat Dersleri – Chief Pathman QNET

Yaşam yolculuğunuza tekrar bakarsanız ve yol boyunca öğrendiğiniz tüm önemli dersleri hatırlarsanız Doğrudan Satış başarısı tamamen size aittir. Instagram Canlı oturumlarının bu bölümünde, Chief Pathman Senathirajah bize doğarken edindiğimiz asla vazgeçmeme tutumunu ve bunu doğrudan satış başarısı elde etmek için nasıl kullanacağımızı hatırlatıyor.

  1. Yeni Bir Şey Öğrenmenin Büyüsünü Keşfedin

Chief, Instagram Live canlı yayınına çocukluğumuzun sessiz büyüsünü hatırlatarak başladı. Bize çocukken hayatı nasıl saf bir sevinç, heyecan, inanç ve sihir ile deneyimleme yeteneğimiz olduğunu hatırlattı. Çocukken, karşılaştığımız her yeni deneyime uyum sağlayabilirdik. Aklımızı öğrendiğimiz her yeni şeyle genişlettikçe, aynı zamanda her yeni bilgi edinişimizde gelişiyorduk. Chief bizi ağ pazarlama yolculuğumuzda büyüyü hatırlamaya ve bu tutkuyu yeniden yaratmaya teşvik etti.

  1. Bir Çocuğun Sarsılmaz Güvenini Kanalize Edin

Dünyanın neresinde olursak olalım, bize hepimizin sahip olduğu güçlü bir çocukluk anısını hatırlatan Chief, annelerimizle birlikte bir süpermarkete gitmenin resmini çizdi. Bir çocuk olarak süpermarkette sevdiğiniz bir oyuncak görürseniz, o oyuncağa sahip için elinizden geleni yaparsınız. Anneniz hayır demiş bile olsa, diğer müşteriler size baksa da akranlarınız gülse de yine de ne gerekirse yapardınız. Chief bize hayallerimizin gücünü bebekken dahi anladığımızı hatırlattı. O oyuncak alınana kadar ağlar, pazarlıklar eder, anlaşmalar yapardık; ne olursa olsun. Bize o yaşta kimsenin hakkımızda ne düşündüğünü umursamadığımızı hatırlattı – bizi bir velet ve hatta şımarık bir velet olarak görseler bile, umursamadığımızı. Ne istediğimize o kadar odaklanırdık ki, kimsenin bizim hakkımızdaki görüşleri önemli olmazdı. Chief, hayallerimizde sahip olduğumuz sessiz güveni hatırlamak için bizi biraz zaman ayırmaya teşvik etti. Başarmak için her şeyi yapmaya hazır olduğunuz böylesi bir hayale sahip olduğumuzda, doğrudan satışta başarı elde etmek bugün dahi mümkün.

  1. Genç Yıllarınızın Dayanıklılığına Odaklanın

Chief daha sonra bizi anılarda bir yolculuğa çıkardı ve genç yaşlarımıza ve ilk aşkımıza dair anılara değindi. İlk kez aşık olmanın nasıl bir şey olduğunu zihnimizde görselleştirmemize yardımcı oldu. İlk aşkımızı bir kez görmek için saatlerce bir otobüs durağında beklemek zorunda da kalsak, 20 kez reddedilmiş olsak bile devam edebilmemizden bahsetti. Ergenlik yıllarımızda reddedilmenin vazgeçmemiz gerektiği ve bittiği anlamına gelmediğini öğrendik. Yani yüzümüzü kararttık, esnekliğimizi arttırdık ve asla vazgeçmedik. QNET’te başarı elde etmek için işte bu tür bir tutkunun çok gerekli olduğunu anlattı.

dogrudan satis basarisi icin bilinmesi gerekenler

  1. Toplumsal Beklentilerden Kurtulun

Toplumun istediği şeyi seçerseniz hayat yolculuğunda karşılaşacağınız bir sonraki şeyin öngörülebilirliği, tutkularınız için bir çıkmaz sokak haline gelecektir. Ergenlik yıllarınız sona erdiğinde, hayattaki tek yolun iyi bir diploma almak, iyi bir iş bulmak, evlenmek, çocuk sahibi olmak ve önümüzdeki 40 yıl boyunca işe gidip eve geri dönmek olduğu gibi fikirlerle beynimiz yıkanıyor. Eğer şanslıysanız emekli olabilir ve çocuklarınızın sizinle ilgilenmesini umabilirsiniz. Çocuklarımız sadece bizi veya torunlarını görmek için seyahate çıkabilirdi. Ebeveynlerimizin neslinin gerçekliği, bu hayatı yaşamaktan başka seçenekleri olmadığıydı. Şanslı olanlar bir ev sahibi oldular, bir araba alıp 20 yıl boyunca aynı arabayı kullandılar ve kariyerlerinin sonuna geldiklerinde hiçbirinin cebinde beş kuruş yoktu. Ebeveynler, toplum, medya ve dünyamız tarafından beyinlerine ekilmiş bir inanç sistemi yüzünden sınırlandırıldılar. Chief bize ailemizden daha farklı bir hayat sürmenin mümkün olduğunu ve geleceğimizin bu işe gidip gelme kavramıyla önceden belirlenmediğini hatırlattı. Doğrudan satış meşru bir seçenektir ve QNET ile önceden belirlenmiş ve sınırlı olan tüm hayallerden kurtulabilir, sınırlarınızı ortadan kaldırıp hayallerinizi en iyi şekilde yaşayabilirsiniz.

  1. İlk Evet Cevabınızı ve Hayal Listenizi Hatırlayın

Chief bize hala hayal listesinin olduğunu ve ara sıra baktığını, böylece tutkusunun zirvede kaldığını söyledi. İlk evet cevabını aldığımızda ne hissettiğimizi hatırlamanın önemini vurguladı. Bu duygunun, QNET’e ilk kaydolduğumuzda hayal listemizde yazıldığı gibi gerçek ve en saf hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olacak şey olduğunu söyledi. Bu listeye sık sık bakmamız ve bu hayalleri gizlemememiz ve görmezden gelmememiz gerektiğini söyledi, çünkü bu listeye uymamaya karar verdiğiniz an, dünyanın geri kalanı gibi olmamaya karar verdiğimiz andı. İşte bu, dünyayı dinlememeye ve tekrar kalbimizin sesini dinlemeye karar verdiğimiz an, hayallerimizi yeniden ateşlediğimiz an oldu. “İnancım o kadar güçlüydü ki aileme itiraz etme şansı vermedim. Kaydolduğum günü onların hayatlarını kurtardığım gün olarak görüyorum” dedi.

  1. İnsanların Sizin Hakkınızda Ne Düşündüklerine Aldırış Etmeyin

Chief’in Dato Sri Vijay Eswaran’dan aldığı en büyük tavsiye, insanların sizin hakkınızda ne düşündüğüne aldırış etmemenizdi. Dato, “En büyük korku ret edilme korkusu değildir. Başarısızlık korkusu da değil. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünden korkmak en büyük korkudur. İnsanlığın en büyük çöküşü işte bu” dedi. Chief bizden Dato’nun QNET’in uzun sürmeyeceğini söyleyenlerin sözlerini dinlese neler olabileceğini hayal etmemizi istedi. Zamanında karşı çıkanların aksine QNET şimdi 22 yaşında ve hala kaya gibi sağlam bir doğrudan satış başarı öyküsü. Temel hatamız, aniden dünyayı dinlemeye başlamamız oldu. Birdenbire insanların bizim hakkımızda ne düşüneceğinden korkar hale geldik. İnsanların sizin hakkınızda ne düşündüğünü unutun ve normalin ne olduğu hakkında kendi fikrinizi yaratın.

  1. İçinizdeki Çılgınlığı Canlandırın

Chief, tüm hayatınızı değiştiren bir cümle olan “20 dakikanızı alabilir miyim?” diyen biriyle tanıştığınız sırada, aynı yolda olduğunuzu hatırlamamızı istedi. Bizim için ilk kez Presentacion yapılan anı düşünmemizi istedi ve üstümüzün bize sınırsız gelir ve finansal özgürlük için sunduğu fırsattan bahsetti. Hayallerimizi yeniden canlandırmaya yardımcı olan, zihnimizde bir paradigmanın değiştiği bu anı hatırlamak, doğrudan satışta başarı elde etmenin harika bir yoludur. Chief bize QNET’i ilk duyduğunda 48 saat içinde 22 kişiyi kaydettirecek kadar deli olduğunu anlattı. Chief, “Kendinize deli olduğunuzu ve bununla gurur duyduğunuzu söyleyin – benim gibi” dedi. “Çılgınlar dünyayı değiştirir, her şeyi maksimumda yaşarlar. Dünyaya hükmederler. Kurallara uyanları asla hatırlamayacağız. Sadece farklı olmaya cesaret edenleri hatırlayacağız. Bu sektörü ele geçirecek gerçek ağcılar işte bu çılgın ağcılardır. İçinizdeki çılgınlığı ortaya çıkarın. Size söz veriyorum, adaylarınız evet diyecek, çekleriniz tekrar yükselecek ve kayıtlarınız artacak.” Başarı için donanımlı olun, teknolojiyi kullanın, ancak tutku ve çılgınlığınızı kaybetmeyin. Dünyayı dinlemeyi bırakın, bir gün dünya sizi dinleyecek.

 

Chief Pathman Senathirajah’ın doğrudan satıştaki başarısı, tutkumuzu bulma ve çılgın kalma konusunda bizim için heyecan verici bir oturum oldu. Onu her Pazar akşam 8’de (saat dilimi?) Instagram’daki @thevchief hesabında izleyebilirsiniz. Birbirimizi tekrar görene kadar, dünyanın neresinde olursanız olun güvende kalın ve hükümetin sağlık yönergelerine ve kurallarına uyun.

 

Diğer yazılarımız için;  QNET’te Başarılı Olmak için Chief’in ACT 48 Gizli Formülü Hakkında Her Şey

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz