Perşembe, Mart 23, 2023

Chief QNET ile Doğru Satışın Özünü Açıklıyor

Chief Pathman Instagram canlı yayın bölümünde, QNET ile Doğrudan Satışın özü hakkında düşündüklerini listeliyor. Covid-19 nedeniyle inanılmaz bir gerçekliğe uyum sağlayan Bağımsız Temsilcilerimizi yansıtan Chief’in haftalık ınstagram canlı yayınları, QNET ile Doğrudan Satışta başarılı olmak isteyenlere yardımcı olacak küçük tavsiyelerle doludur.

QNET ile Doğru Satışın Yapı Taşları

Doğrudan Satış çok basittir. Geleneksel işletmelerin aksine karmaşık değildir. Başarılı olmak için profesyonel bir geçmişe veya eğitime ihtiyacınız yoktur. Masaya getirmeniz gereken tek şey hayal ve tutkunuz. QNET, bunun bir kanıtı olarak binlerce Bağımsız Temsilcinin bulunduğu bir yerdir. Eğer içinizde Doğrudan Satışın özünü oluşturan bu nitelikleri beslerseniz, başarıya giden yolda iyi olacaksınız.

1)Nedeni Bilmek

Hayal ve amacınıza karar vermek için acele etmeyin. Anlamaya çalışırken kendinize zaman verin ve bunu gerçekten aklınıza koyun. Bunları neden QNET’in yapacağına yönelik temel bir neden olarak tanımlayın. ‘Nedeniniz’ o kadar güçlü olmalı ki karşılaşacağınız zorluk ve olumsuzluklar karşısında hemen vazgeçilmesin. İnsanlar size gülse bile sizi devam ettiren içinizde bir tutku olmalı.

2)Yaptığınız İşi Sevmek

Eğer Doğrudan Satışı bir iş olarak düşünürseniz, tüm tutkunuzu alıp götürecektir. Aynı geleneksel bir işte olduğu gibi patronunuzdan nefret edecek ve işi bırakmak isteyeceksiniz. Ancak QNET’te gerçekten başarılı olmak istiyorsanız, gerçekten yaptığınız işi sevin. Eğer yaptığınız işi sevmiyorsanız, insanlar bu durumu fark edecek ve sizden ürün satın almayacaktır. İnsanlar bir ışıltı ve tutku gördüklerinde daha çok ikna olur. Gönlünüzü bu işi verin ve başarı sizinle gelecektir.

3)İçten Gelerek Gerçeği Konuşmak

QNET ile Doğrudan Satış, temel faaliyet olarak insanlarla konuşmayı gerektirir. Bu nedenle QNET’te başarılı olmaya kararlıysanız, insanlarla nasıl konuşacağınızı bilmek önemli bir bileşendir. Endişelenmeyin, çünkü insanlarla konuşmak kapsamlı bir eğitim gerektirmez. İçten yapılan bir konuşma için endişelenmenize gerek yok. Bunu pazarlık edilemez bir hâle getirin. Sonuçta QNET’in yüzü, sesi ve kalbisiniz. Potansiyel müşterileriniz sizin sayenizde kaydolacaktır. Gerçeği söylediğiniz için parçası olduğunuz her şeyin bir parçası olmak isteyeceklerdir.

4)İlişki Kurun

İlişki kurmak, Doğrudan Satışın ve özellikle de QNET’in kalbidir. Birisini 20 yıl tanıyabilir ama hakkında bir şey bilmiyor olabilir, yine de V- Toplantısında biriyle tanışabilir ve bir aile gibi hissedebilirsiniz. Her ilişki farklıdır ve bu nedenle kendinizi buna göre yetiştirmelisiniz. Unutmayın ki tek yönlü ilişkiler işe yaramaz. Eğer kişi kendisinden faydalanılıyor gibi hissederse, başarısız olur ve çöker. İlişkiler sağlıklı alıp verme içerir. Özgün olun çünkü ilişkilerdeki sahtelik bir mil öteden görülebilir. Herkesin içindeki iyiliği görmeyi öğrenin. Potansiyellerini görün ve gerçek bir bağlantı kurmayı deneyin.

Çeklerinizin büyüklüğü ilişkilerinizin gücüne bağlıdır. Bu yüzden izin giriş oluşturun- sadece işten daha derine inen bir ilişki. Bu, içine girebileceğiniz ve dürüst olabileceğiniz bir ilişkidir. İzinsiz giriş oluşturduğunuzda, yeniden kurun ve güçlendirin. Sadece iyi gün dostu olmayın. En karanlık ve zor zamanlarda yanında olan bir arkadaş olun. Kalbinizden gelen içtenlikle, güvenilir ve tutarlı olarak orada bulunun.

 

Diğer bloglarımıza göz atın:  Doğrudan Satış Başarısı İçin Kullanılacak Hayat Dersleri –  Chief Pathman QNET

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz