Cuma, Haziran 2, 2023

QNet 2020 Asya-Pasifik Stevie Ödülleri’nde Bronz Ödül Kazandı

QNet büyük 2020 Asya-Pasifik Stevie Ödülleri’nde, QNet-Manchester City Futbol Kulübü ortaklığımız için prestijli Bronz Stevie® Ödülünü kazandı. Asya-Pasifik bölgesinden gelen 1000’den fazla adayı yenerek, inovasyonumuz ve performans odaklı ortaklığımızın takdir edildiği Asya-Pasifik Stevie Ödülleri’nde bronz bir ödül kazandık. Ödül, artık içerisinde IBM, Cisco Systems, PCCW Solutions, JCDecaux, NuSkin, Flipkart, Jeunesse ve L’Oréal gibi diğer güçlü işletmelerin yer aldığı seçkin Stevie® Ödülleri’nin Kazananlar Çemberinin bir parçası olduğumuz anlamına geliyor.

Steive, Yunanca ‘taç’ kelimesinden türetilerek bu ismi almış olup, QNet, Steive Bronz (isim kategorisi) kategorisinde kazanan isim olmuştur ve Eylül ayında sanal (çevrimiçi) ödül töreninde kutlanacaktır. Steive Ödülleri, 18 yıldır Uluslararası İş Ödülleri gibi programlarda başarının tanınmasını sağlayan dünyanın önde gelen iş ödülleri olarak kabul edilmektedir. Asya-Pasifik Stevie Ödülleri, Asya-Pasifik bölgesinin 29 ülkesinde yeniliğin tanınmasını sağlayan tek iş ödülleri programıdır.

Şirket adına konuşan QNet CEO’su Malou Caluza, “Manchester City Futbol Kulübü ile ortaklığımız ve topluluklarımıza spor ve girişimcilik yoluyla getirdiğimiz olumlu etki nedeniyle bu ödüle layık görüldüğümüz için mutluyuz” dedi.

Steive Ödülleri başkanı Maggie Gallagher, “Asya-Pasifik Stevie Ödülleri’nin yedincisinde bu kadar etkileyici aday gösterilmesi bizi çok memnun etti. Bu yılın kazanan adayları, bölgedeki kuruluşların esnekliği ve yenilikçiliğinin bir kanıtıdır ve bunların çoğu COVID-19 salgınının zorluklarına rağmen başarılı olmaya devam etmektedir. Bu yıl planladığımız yüz yüze ödül şölenini gerçekleştiremediğimiz için hayal kırıklığına uğramış olsak da bu yılın kazananlarının çoğunu 22 Eylül’deki sanal ödül törenimizde kutlamayı dört gözle bekliyoruz” dedi.

City Futbol Grubu VP. Ortaklık Yöneticisi Stephan Cieplik ise, “QNET, Manchester City’nin en uzun süren ortağı ve ilişkilerimiz yıldan yıla daha da güçleniyor. Bu ortaklık aracılığıyla QNET, City taraftarlarına ve QNET’in küresel satış ağına faydalı olan heyecan verici çok sayıda aktive üretti, faaliyet gösterdiğimiz topluluklar üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmanın yanı sıra bu büyük çalışmanın bu ödülle takdir edildiğini görmek harika.” dedi.

Bronz Stevie® Ödülü, ortaklıklarımıza ve Bağımsız Temsilcilerimize olan bağlılığımızın ve en önemlisi ekip çalışması, bağlılık, odaklanma ve sadakat değerlerimizin kanıtıdır. Sevgi dolu bir şekilde QNetCity adını verdiğimiz Manchester City Futbol Kulübü ile ortaklığımızın takdir edilmesi bir onurdur. Ortaklığımızla gurur duyuyor ve RYTHM’den ilham alan birçok projemizle fark yaratmaya devam etmek için sabırsızlanıyoruz.

 

Diğer yazılarımız için:  Oyuncularınızı Tanıyın: Lauren Hemp, Leroy Sané, Jess Park

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz