Cuma, Haziran 2, 2023

AirPure Zayn’ın Piyasadaki Diğer Tüm Hava Temizleyicilerden Daha Üstün Olmasının Sebepleri

Hepimizin eve kapanmasına sebep olan küresel Covid-19 pandemisi nedeniyle karantina uygulamasına gittiğimiz bu günlerde evinizdeki havanın en iyi kalitede olmasını istiyorsanız AirPure Zayn tam olarak sizin ve ailenizin aradığı hava temizleyicisi. Ve elimizde bunu kanıtlayacak özellikler mevcut. Söz konusu üstünlük olduğunda AirPure Zayn, an itibariyle piyasada bulunan diğer hava temizleyicilerine açık ara üstünlük sağlar. Sebeplerini burada bulabilirsiniz.

AirPure Zayn’ı Sınıfının En İyisi Yapan Özellikler

Bir ürünün en iyi olduğunu iddia etmek kolaydır. Ancak biz QNet’te araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyoruz, böylece ürünlerimizde bilimi esas alıyor ve ürünlerimizin bağımsız kuruluşlarca sınıflarının en iyisi oldukları onaylanmış oluyor. AirPure Zayn’da yalnızca en iyi malzemeleri kullanmakla kalmıyor, ayrıca kalite kontrol alanında en yüksek standartları takip ediyoruz. AirPure Zayn’ın kendine has ürün tasarımı, Dünya Entelektüel Mülkiyet Kurumu (WIPO) tarafından koruma altına alınmış bulunuyor. Bu, AirPure Zayn’ın gerçekten eşi benzeri olmadığı anlamına geliyor.

Teknoloji

Bu sınıfa dahil olan çoğu hava temizleyicisinde HEPA ve UV ışığının yanı sıra Elektrostatik Film filtreleri bulunuyor. AirPure Zayn’daki UV ışık özelliğine ek olarak hava temizleyicimiz, uçucu organik bileşikleri, mikroskobik organizmaları, virüsleri, bakterileri, mantarları, küf ve toz zerrelerini ve ayrıca karbonmonoksit gibi zehirli gazları etkisiz hale getiren son teknoloji ürünü HPP+ Elektrostatik Filtre içerir. AirPure Zayn, virüsleri, bakterileri ve havadaki mikropları kimyasal olarak çözülmeye uğratan ve %99 oranında önleyerek bunları güvenli bir şekilde suya dönüştüren Ultra Plazma İyon filtresine sahiptir. Bu özellik şu an daha önce hiç olmadığı kadar önemlidir; özellikle de corona virüs nedeniyle evde olduğumuz bu dönemde.

Kapsama Alanı

Sıradan kompakt hava temizleyiciler sınırlı bir kapsama alanına sahiptir ve yalnızca bu alanı korur ve temizler. Öte yandan AirPure Zayn, 36 metrekarelik bir alana uzanabilir ve bu da yaklaşık olarak tek odalı bir apartman dairesi büyüklüğündedir.

Filtreleme

Piyasadaki hava temizleyicilerin büyük kısmı yalnızca 3 aşamalı filtreleme sistemleriyle övünürken, QNet AirPure Zayn’da 5 ayrı filtreleme aşaması bulunuyor.  Bununla da kalmıyor, AirPure Zayn üç farklı fonksiyonu beraberinde getiriyor: gece seviyesi, gün içinde sürekli kullanıma özel bir seviye ve yoğun bir şekilde kirlenmiş bir havanın bulunduğu ortamlar için hızlı hava temizleme seviyesi. Güçlü 5 aşamalı filtreleme özelliği, bir adet ön filtre; hoş olmayan kokuların ortadan kaldırılmasına yarayan bir aktif karbon filtresi de içeriyor. Bu, HPP+ patentli teknolojisine sahip AirPure Zayn’ın diğer hava temizleyicilerinin yaptığı gibi yalnızca 0,3 mikrona kadar olan partikülleri etkisiz hale getirmek yerine 0,01 mikrona kadar olan partikülleri devre dışı bırakabileceği anlamına gelir.

Garanti Süresi

AirPure Zayn 2 yıllık bir garanti süresi sunuyor.

EMF Koruması

Diğer hava temizleyicilerde elektromanyetik alan (EMF) koruması bulunmuyor. Dahili Amezcua kartıyla AirPure Zayn, sizi ve ailenizi evinizdeki elektronik cihazların neden olduğu kötü etkilerden korur.

Sertifikalar

Piyasada bulabileceğiniz hava temizleyicilerin çoğunluğu, bağımsız akreditasyon kuruluşlarının verdiği sertifikalara sahip değil. Öte yandan AirPure Zayn, Avrupa Alerji Araştırma Vakfı Merkezi (ECARF) tarafından onaylanmıştır ve birtakım alerji ve intoleransı olan kişiler için uygunluğu test edilmiş ve kanıtlanmıştır. Virüs ve bakterilerin önlenmesi bakımından ise ABD’de Intertek tarafından onaylanmıştır.

Hava temizleyicilerin temel özelliklerini masaya yatırır ve bunları birbiriyle kıyaslayacak olursanız AirPure Zayn’in hepsinin üstünde yer alacağı açıktır. Sadece üstün bir teknolojiye sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda daha geniş bir kapsama alanı ve daha iyi filtreleme sağlar ve şu anda piyasada bulunan diğer hava temizleyicilerde bulunmayan ve önceden tasarlanıp eklenmiş olan özelliklerle birlikte gelir. Daha ne bekliyorsunuz? AirPure Zayn’ı hemen bugün alın ve corona virüs karantina sürecinde ailenizi koruyun.

 

Diğer yazılarımız için; QNet’ten Birlik ve Beraberlik Hamlesi

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz