Cuma, Haziran 2, 2023

QNet’ten Zamanın Kıymetini Bilenler İçin Bernhard H. Mayer Saatleri

Bir saati değerli kılan nedir? Onun sağlam olması mı yoksa gösterişli olması mı? Eğer bir saatin sağlam olduğu kadar kendini diğerlerinden ayıran bir yapısı olması gerektiğini düşünüyorsanız, İsviçre yapımı Bernhard H. Mayer saatleri tam da size göre!

Saatiniz Ayrıcalığınız

Erkekler için saatler bir anlamda kullanabildikleri tek aksesuardır. Her kıyafetle kullanılabilir. Takım elbise giyseler de koşuya çıksalar da saatleri onlara eşlik eder. Bu yüzden çok önemlidir. Ancak diğer taraftan cinsiyetten bağımsız olarak, saat seçimi kim olduğumuzu anlatır. Kimliğimizin yansımasıdır. Stilimizi tamamladığı kadar bizi de yansıtır.

Saat seçimi yaparken ince eleyip sık dokumak gerekir. Erkek saatlerinde özellikle bileklerinin kalınlığı, ekranın yani camın genişliği, kayışın deri olup olmaması belirleyici unsurlardır.

Bir Saatin İsviçre Yapımı Olması

Bernhard H. Mayer saatleri gibi İsviçre yapımı saatler, el işçiliğiyle özel yapım saatlerdir. Eğer bir saatin teknik gelişimi, mekanizması, saatin son incelenmesi ve üretim maliyetinin %60’ı İsviçre’ye aitse ya da İsviçre’de gerçekleştiyse o tartışmasız İsviçre saatidir. Yapımında yüksek kalitede cerrahi çelik kasalar, el yapımı kadranlar, kelebek tipi tokalar, safir kristal ve yansıtıcı kaplama, hakiki deri kayışlar kullanılır. Bu malzemeler onları eşsiz yapar ve asırlar boyu kullanılabilir.

Zamanın Kıymetini Bilenlerin Seçimi

Mayer ailesinin 1871 yılında Pforzheim veya Goldstadt (Altından Şehir) olarak bilinen küçük bir kasabada başlayan hikâyesi yıllar sonra İsviçre’de devam etti. Burada kurdukları ufak mücevher dükkânları İsviçre’de 5 nesildir süren dünya markasına evirildi. Zaman geçtikçe büyükbaba Mayer’in hobisi bütün dünyada saygın kişilerin kollarına taşındı.

Yaklaşık 150 yıldır zamanın kıymetini bilen herkes, köklü bir aile markası olan Bernhard H. Mayer saatlerini tercih ediyor.

Zamansız Hediye

İlk kol saatinin İsviçre’de üretilmesiyle başlayan bu macera bugün güncelliğini koruyor. Hatta insanlar kendileri için özel olan kişilere saat hediye ediyor. Sevgililer günü, babalar günü, doğum günü gibi kıymetli günlerde QNet Bernhard H.Mayer saatleri hem zarif hem de değerli bir hediye olarak öne çıkıyor.

Eğer sizin için saat seçiminde sıradan tasarımlardan ayrışmak önemliyse sadece QNet’e özel olarak üretilen Bernhard H. Mayer tam da size göre!

 

Diğer yazılarımız için; Brook & Blaze ile Gözler Üzerinizde Olsun 

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz