Salı, Haziran 6, 2023

Bernhard H.Mayer Pearl Icons Koleksiyonun Zarafetiyle Büyüleyin

Zamansız, zarif, sofistike- Bernhard H. Mayer® Pearl Icons koleksiyonunu mükemmel şekilde tanımlayan kelimeler. Seçenek içerisindeki her öğe, zarafeti en iyi şekilde gözler önüne seriyor.

İlk bakışta, sıradan inciler gibi görünebilirler. Ancak Akoya istiridyesinin (Pinctada fucata martensii) bu değerli ürünleri aslında çok farklı. Doğal koşullarda, kaliteli Akoya incilerinin kalın bir kaplama ile yetiştirilmesi yaklaşık 10-20 ay sürer. Çiftçiler bu süre zarfında inci kalitesini sağlamak için denizde çok çalışarak, istiridyeleri sürekli izler ve temizler. Sonunda, her istiridye hasat başına sadece iki inci üretir.

Akoya incilerinin görünümü ve hissi büyülüdür. Parlaklıkları diğerlerinden farklı ve canlıdır. Sadece bu incilerin en iyileriyle yapılan koleksiyon, son derece çarpıcı ve güzel olduğu kadar değerlidir. Klasik inci, modaya uygun olarak ve modernizmi yansıtarak günümüze taşındı. Bu, tüm parçaları iş toplantılarında veya akşam yemeği eğlencelerinde giymek için mükemmel hale getirmektedir.

Her kadın, birçok durumda kadınsılığı yansıtmak için kullanabilecekleri bir dizi inciyi hak eder. Bernhard H. Mayer® Pearl Icons Koleksiyonu başlığı altında yer alan inci kolye ve diğer mücevher seçeneklerinize bakın:

Luna Kolye

Boynuna bu Akoya incisi kolyesini takan kişi, kesinlikle çekicilik yayacaktır. Luna Kolye ile herhangi bir sosyal ortamda cesur bir tavır sergileyin. Tarzınızı ve duruşunuzu odanın dört bir yanından ilân edin, güzel bir özgüven gösterin ve başkalarının dikkatini çekin.

Moon Glory Seti

Bernhard H. Mayer® Pearl Icons Koleksiyonu, geceden gündüze harika görünümünüz için en çok yönlü olanıdır. Moon Glory Seti ile ilk kahvenizden son kokteyle kadar enerjik ve parlak görünün. Akoya inci kolye ucu ve küpelerinizle, ofisten dans pistine kadar herkesi büyülemeye devam edin.

Greta Bilezik

Kıyafetlerin küçük ama önemli unsurlarla bir araya getirilerek tamamlandığı söylenir ve Greta Bilezik tam da bunu yapıyor. Bileğinizi, detaylara ne kadar önem verdiğinizi gösteren bir parça ile süsleyin. Basit ama şık bir altın bileklik ve zincirin, sahip olduğunuz çekici kişiliği ortaya çıkarmasına izin verin.

Bu çarpıcı parçalar artık eMağazanızda mevcut. Bernhard H. Mayer® Pearl Icons Koleksiyonunun tamamına göz atın ve kendinizi ya da sevdiklerinizi şımartın.

 

Diğer yazılarımız için; Başarı Hikayeleri: Network Lideri Sachin Gupta

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz