Salı, Haziran 6, 2023

Sağlıklı Bir Gülümseme İçin Brille Premium

Her gün pandemi ile ilgili milyonlarca şey yazılıp çiziliyor. Virüsten korunma yolları, bağışıklığı güçlü tutmak gibi benzeri demeçleri her yerde görebiliyoruz. Ama bu yazılarda sıralanan maddelerde çoğu zaman eksiklikler olabiliyor.

Örneğin, virüsten korunmak için kişisel önlemlerin alınmasının öneminden söz ediliyor. Elleri sık sık yıkamak, dezenfekte etmek gibi maddeler arasında ağız sağlığı hep geri planda bırakılıyor. Halbuki virüsün damlacık yani solunum yoluyla daha çabuk bulaştığı unutuluyor.

Ağız Bakım ve Brille Premium

Vücut sağlığı bir bütündür. Herhangi bir hastalıktan korunmak için sadece ellerimizi yıkamak, maske takmak tek başına yeterli olmaz. Hele ki söz konusu coronavirüs gibi son derece tehlikeli, çabuk bulaşan ve bütün dünyayı tehdit eden bir hastalıksa!

Başta coronavirüs olmak üzere solunum yoluyla bulaşan çeşitli hastalıklardan korunmak için ağız sağlığına önem göstermek şart.

QNET’in kişisel bakım ve güzellik ürünlerinden biri olan Brille Premium ağız bakım seti, diş macunu, diş fırçası ve ağız bakım suyundan oluşuyor.

Brille Premium diş macunu, genellikle doğal kozmetik ürünlerinde kullanılan bitki özlerinden ağız sağlığında da faydalanıyor. Özel formülünde antiseptik göreviyle mür, nane, aynısefa; antibakteriyel koruma için greyfurt yağı; mikrobiyal özellikleri desteklemesi için de limon otu yağı bulunuyor.

Tamamen doğal biçimlerde üretilen Brille Premium’un etkisi oldukça uzun sürüyor. Uzun süre ferahlık sayesinde ağızda hiçbir bakteri bulunmuyor.

QNET Ağız Sağlığında Dünya Standartlarını Takip Ediyor

Dünyadaki gelişmeleri her zaman takip eden QNET’in ağız sağlığı için etkili ürünlerinden Brille Nano-Silver Whitening diş fırçası, akıllı dizaynı ile ağızda ulaşılması en zor bölgelere erişimi sağlıyor. Brille Nano-Silver Whitening diş fırçasına gelişmiş nano-gümüş parçacıkların yapışmasıyla birlikte hem ağızda antibakteriyel etki veriyor hem de diş fırçasında mikropların oluşmasını engelliyor. Lekeleri yok ederek dişleri doğal parlaklığına kavuşturuyor.

Diş Etlerine Yeteri Kadar Önem Verilmiyor

Son yıllarda diş sağlığı için yapılan araştırmalara göre diş fırçalamada diş etleri pas geçiliyor. Bu da yeterince temizlenmemiş diş etlerinde biriken bakterilerin sebep olduğu hastalıklar anlamına geliyor.

Brille Nano-Silver Whitening diş fırçasındaki kısa kıllar dişlerin arasını; uzun kıllar da diş arasıyla diş etlerini temizlemeye yardımcı oluyor.

Uzmanlar her diş fırçalamadan sonra ağız bakım suyu kullanılmasını öneriyor. QNET için özel üretilen Brille Premium ağız bakım setinde ağız bakım suyu da bulunuyor. İçerdiği limon otu yağı ve aynısefa bitkisi sayesinde, bakteri oluşumunu engelliyor ve ağız sağlığını daha uzun süre korumaya yardım ediyor. Kısaca, Brille Premium tam kapasite ağız bakımı sağlıyor.

Uzmanlarca Onaylandı

QNET her üründe olduğu gibi kendisine özel olarak üretilen Brille Premium’un da kalitesini ve standartlarını koruyor. Brille Premium Yeditepe Üniversitesi Ar-Ge ve analiz laboratuvarında dermatolojik testten geçti ve başarılı bir şekilde onaylandı.

 

Diğer yazılarımız için; Brille Premium Diş Bakım Ürünlerimizi Neden Kullanmalısınız?

 

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz