Pazartesi, Mart 27, 2023

Dünden Bügüne QNET Tarihine Kazınan 22 Unutulmaz An

22. Yıldönümümüze yaklaşırken QNET Tarihi aklımızda! Nasıl bir dönüm noktası! Yolculuğumuzu anımsarken, bizi tanımlamaya gelen anlara yardım edemeyiz ancak coşarız. Bu anlar, bizim için, başarılı bir doğrudan satış şirketi olarak, Kurucularımızın hayallerinin ve vizyonunun gücünün bir kanıtıdır. İşte QNET Tarihindeki unutulmaz ve son derece önemli anlardan bazıları.

1998

QNET History in 1998

Bu, QNET Tarihinin başladığı yıldır. 8 Eylül’de Dato Sri Vijay Eswaran, Joseph Bismark ve küçük bir grup insan, büyük hayallerini alıp gerçeğe dönüştürdü. QNET olarak bildiğiniz ve sevdiğiniz yeni bir doğrudan satış şirketi kurdular. Bugün 100’den fazla ülkede, milyonlarca mutlu ve memnun müşterimizle övünebiliriz.

1999

QNET History in 1999 1

İnanılmaz bir hızla inanılmaz bir büyüme ile kutlanan birinci yıl dönümümüzü kutladık. Kurucularımız, çoğu 22 yıl sonra bugün hala bizimle olan inanılmaz derecede güçlü bir ekip kurdu. Şu anki CEO’muz Malou Caluza’yı bu resimde görebiliyor musunuz? Yakından bakın!

2000

QNET History in 2000

2000 yılı, bir inovasyon ve hızlı büyüme çağının başlangıcı olarak harika bir başlangıç ​​yaptı. Kurumsal simgemize bir övgü olan Gandhi Madeni Para ve Saati piyasaya sürdük. Mirası çok zengin ve dünyaca ünlü Mayer Mint ile ortaklığımızı duyurmak için mükemmel bir hatıraydı.

2001

QNET History in 2001

Bu yıl özeldi, çünkü yıllık en önemli etkinliğimiz olan V-Convention’ın doğuşuydu. QNET ailemiz için mucizenin gerçekleştiği büyük bir buluşma oturumu oluşturduk. O zamanlar, tüm dünyada on binlerce BT’ye, gelişme ve ilham vermeye devam edecek bir miras yarattığımızı bilmiyorduk.

2002

QNET History in 2002

2002 yılında, QNET ailemiz büyümeye devam ederken, spor tutkumuzu FIFA Dünya Kupası için özel olarak yaratılan paraların lansmanı yoluyla sergilemeye başladık. Doğrudan satış ve spor, liderlik, takım çalışması, dayanıklılık ve sıkı çalışma gibi aynı temel değerleri paylaştığı için, bu proje bize hitap ediyordu. Madeni paralar, Kore / Japonya Para Programının bir parçasıydı.

2003

QNET History in 2003

Bu, resmi olarak spor sponsorluğuna girdiğimiz yıldı. 2003 yılında Uluslararası Badminton Federasyonlarının (IBF) Dünya Şampiyonası turnuvasıyla başladı. Gördüğünüz gibi sevgili Dato Sri Vijay Eswaran ödül törenindeydi ve şampiyonları madalyalarıyla onurlandırdı!

2004

QNET History in 2004

Kendi Dato Sri Vijay Eswaran’ımız tarafından yazılan The Sphere Of Silence’da, çalışanlarımız ve BT’lerimiz için bir kişisel gelişim kutsal kitabı olmaya devam ediyor. 2004 yılında piyasaya sürüldü ve bugün de geçerli olmaya devam ediyor. 2004, aynı zamanda Dubai’de ilk V-Convention’ımızı düzenlediğimiz yıl oldu! Bu, çok yakında unutamayacağımız, heyecan verici bir aile birleşimiydi.

2005

QNET History in 2005 1536x540 1

RYTHM’ in açık çağrısı, Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir, en başından beri bizim can damarımız oldu. 2005 yılında Tayland’daki Tsunami Yardım Fonu’na yaptığımız katkı ile büyük bir fark yarattık. Çek, şirket adına Dato Sri Vijay Eswaran tarafından sunuldu. Aynı yıl Joseph Bismark, Kamboçya Kızılhaçı’na bizim adımıza bağışta bulunarak RYTHM Vakfı’nı temsil etti.

2006

QNET History in 2006

2006, bütünsel sağlık için çığır açan yeniliğin yılı oldu- Amezcua Bio Disc. Sağlık ve zindelik çizgimize açılan büyük bir kapı oldu.

2007

QNET History in 2007

Amezcua’ya olan inanılmaz talepten beslenerek devrim niteliğindeki Amezcua Chi Pendant’ı wellness ürün yelpazemize ekledik. Bu yıl en çok satan ürünümüzün giyilebilir bir versiyonunu yarattık.

2008

QNET History in 2008

Bu, QI-Meritus ortaklığının doğduğu yıl oldu ve motor sporları ile doğrudan satışta ortak ne kadar çok şey olduğunu kanıtladı. Chief Pathman Senathirajah’ın sözleriyle, “Her iki durumda da öne geçmek için performans, odaklanma, tutku, kazanan bir tutum ve son olarak da ekip çalışması gerekiyor.”

2009

QNET History in 2009

QNET’in Tatil kategorisini yepyeni bir seviyeye taşıyan Q-Breaks, 2009 yılında tanıtıldı ve dünya çapındaki BT’lerin, bir ömür süren anılar oluştururken kısa, hızlı molalar vermesine olanak tanıdı. Bu yıl ayrıca QNET Tarihinde yeni bir döneme imza atarak, Filipinler, Manila’da yeni bir QNET ofisi açtık.

2010

QNET History in 2010

Marussia Racing ile olan ortaklığımız elbette şaşırtıcıydı. Ortaklık, Dato Sri Vijay Eswaran ve efsanevi iş adamı Sir Richard Branson tarafından geniş katılımlı bir basın toplantısında duyuruldu.

QNET Türkiye kuruldu.

2011

QNET History in 2011

Birinci sınıf ürün yelpazemize HomePure 7 Aşamalı filtreleme sistemi katıldı. En çok satan su filtresi, BT’lerimize sadece güvenli ve temiz su getirmekle kalmadı, aynı zamanda genel sağlık için Pi Suyu sağladı. 2011 aynı zamanda, QNET’in Kurucusu Dato Sri Vijay Eswaran’ın Malezya’daki Dünya Ekonomik Forumu’nda Yaşam Boyu Başarı Ödülü aldığı yıldı.

2012

QNET Dubai Office Opening

Bu yıl kanatlarımızı açmaya devam ettik. Nasıl mı? 2012, BAE, Dubai’deki ofisimizin büyük açılışına imza attı. QNET Kurucusu Dato Sri Vijay Eswaran, QNET Genel Müdürü JR Mayer, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesi Başkanı Tariq Al Yousefi ve evrensel olarak sevilen Chief Pathman’ın yer aldığı prestijli bir tören düzenledik.

2013

QNET History in 2013 1536x523 1

QNET, 2013 yılında Büyük Bir Milyar Kalbe Dokunma hedefimizi ortaya çıkardı. Bu, RYTHM’nin değerlerini sürdürmek ve çalıştığımız her toplulukta hayatları daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için bir sözdü. Fark yaratma konusunda RYTHM’den ilham alarak yaptığımız tüm şeyler hakkında tutkulu hissediyoruz.

2014

QNET History in 2014 1

QNET Kurucusu Vijay Eswaran (ortada), yeni üç yıllık ortaklığın başlangıcını kutlamak için Manchester City oyuncuları (soldan sağa) Edin Dzeko, Jesus Navas, Bacary Sagna ve Stevan Jovetic ile poz veriyor.

Dört kez Premier Lig Şampiyonu olan Manchester City Futbol Kulübü ile ortaklığımızın başlangıcını kim unutabilir! 2014, #QNETCITY’nin doğduğu yıldı. Resmi Doğrudan Satış Ortağı olmak için imza attık ve geriye bakmadık!

2015

QNET at IIFA 2015

2015 yılı nasıldı ama. Anil Kapoor ve Sanjay Dutt gibi Bollywood devleriyle omuz omuza durduk. Malezya’da düzenlenen Uluslararası Hint Film Akademisi Ödülleri’nin (IIFA) sponsoruyduk. Bu yıl, QNET Achievers’ımızı da ömür boyu sürecek bir geziye Manchester’a götürdük. Bu, ilk QNET Achievers’ın Teşvik Gezisiydi.

2016

QNETCITY Manchester City Etihad Stadium Watch Unvieling 4

Manchester City Futbol Kulübü ile inanılmaz ortaklığımızı, çok sevilen Cimier QNETCity sınırlı sayıda lüks saatlerin Manchester’daki Etihad Stadyumu’nda lansmanı ile kutladık. Bunu Manchester City Futbol Kulübü Müdürü Pep Guardiola’ya sunma fırsatı bulduk. Bu birkaç basın toplantısında ve maçlarda saati taktığı zamanın mükafatıydı. 2016 aynı zamanda QNET Achievers’ın Teşvik Gezisinin bir parçası olarak özel bir Blue Carpet deneyimiyle şımartıldığı bir yıldı.

BUNU DA OKUYUN: QNET Achievers Pampered With Exclusive ManCity Blue Carpet Experience

2017

QNET History in 2017

Yüksek katılımlı V-Convention, Pakistan Muniba Mazari’nin ilham verici “Demir Lady” sinden, sahnede yapılan referanslarla 2017’de daha da özel hale getirildi. V-Convention sahnemiz, RYTHM Elçimiz olan Bollywood süper yıldızı Vivek Oberoi tarafından da ödüllendirildi. QNET’in yıllar boyunca yardım ettiği Kanser Hastalarına Yardım Derneği’nin cesur savaşçılarını sahneye çıkardı. Bitirdiklerinde seyircilerde göz yaşı olmayan yoktu.

2018

QNET History in 2018

Doğrudan satış işinde 20. yılı kutladık. Bu değişen yaşamların ve hayallerinin gerçekleştiğini gören girişimcilerin YİRMİ YILI. Etkinliği, Manchester City Kadınlar Futbol Kulübü ile çok özel bir ortaklık gerçekleştirerek kutladık- bizi takımın ilk kol sponsoru yaptı.

Manchester City Futbol Kulübü ile ortaklığımızın bir parçası olarak, QNET-City Futbol Dil Okulu doğdu. RYTHM eğilimli projesi, sosyal altyapısı olmayan çocukları, iki haftalık bir futbol kampı için Manchester, İngiltere’ye gönderiyor. Kamp, City antrenman sahalarında ve City Football Academy’de düzenleniyor. Çocuklar, uzman koçlar tarafından yönetilen eğitim oturumlarına ve British Study Centre’ın dil öğretmenleri tarafından düzenlenen İngilizce Dil derslerine katılabiliyor.

QNET Türkiye olarak Naturtres saç ve vücut bakım markamız ile Brille Premium ağız bakım grubu ürünleri 2018 yılında lokal ürünlerimiz olarak satışa sunuldu.

2019

QNET History in 2019 1536x1118 1

Tamamen QNET Ailemizden oluşan 15.000 kişilik bir kalabalık ile başarıya daldığımız için 21. Yıl Kutlamalarını unutmak zor. Bu fırsatı da önemli bir duyuru yapmak için kullandık. QNET-Manchester City resmi olarak beş yıl uzatıldı! Bu, ortaklığımızın artık 10 yıl güçlü olacağı anlamına geliyor!

2019 yılında QNET Türkiye olarak Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının forma kol sponsorluğunu üstlendik.

2020

QNET 22nd Anniversary Banner

Covid-19 salgını, işlerin belini bükse de HİÇBİR ŞEY’in her zamankinden daha çok çalışan QNET BT’lerimizi durduramayacağını öğrendik. 22. QNET Yıldönümünde, sıkı çalışmanız, sadakatiniz, sevginiz ve desteğiniz sayesinde kısıtlamalar süresinde çok fazla rekor kırdığımızı söylemekten gurur duyuyoruz. Bu yıl yüz yüze görüşemesek de başarılarımızı V-Convention Connect 2020 ile kutlayacağız.

Bir sonraki yıldönümümüze kadar neler başaracağımızı görmek için sabırsızlanıyoruz. Sizinle birlikte QNET Geçmişinin her zaman ilginç, neşeli ve başarı dolu kalacağını biliyoruz. Bu yıldönümünde neyi kutluyorsunuz? QNET Geçmişinde en sevdiğiniz yapı taşı nedir? Bize bir yorum bırakın.

 

Diğer yazılarımız için: Başarılı QNET Temsilcilerimizden Girişimciler İçin En İyi İpuçları

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz