Salı, Mart 28, 2023

QNET, Covid-19 Sosyal Medya Kampanyası ile Bronz Stevie®️ Ödülü Kazandı

Covid-19 Sosyal Medya Kampanyamız, 17. Uluslararası İş Ödülleri’nde Covid-19 ile İlgili En İyi Sosyal Medya Kullanımı dalında Bronz Stevie® Ödülünü kazandı! QNET Sosyal Medya paylaşımları, QBuzz blog yazıları ve QNET YouTube videolarının 150 parçalık çarpıcı bir karışımından oluşan ‘QNET Yarın İçin Bir Araya Geliyor’ kampanyası, Küresel pandemi olan Covid-19’un benzeri görülmemiş yansımaları sırasında Bağımsız Temsilci (BT)’lerimize umut ve güven veren mesajıyla kabul gördü.

Bu ödülle ikinci Stevie® galibiyeti olan QNET, Temmuz ayında 2020 Asya-Pasifik Stevie® Ödüllerinde Sponsorluklarda Yenilik kategorisinde bir başka Bronz Ödül kazanmıştı.

Uluslararası İş Ödülleri Nedir?

Stevie® Awards programlarının bir bölümü, prestijli Uluslararası İş Ödülleri® veya “Uluslararası Stevies”, ister kamu ister özel veya kâr amacı gütmeyen olsun, dünya çapındaki tüm kuruluşlara açıktır. 17.Uluslararası İş Ödülleri 63’ten fazla ülkeden 3800’ün üzerinde katılımcıyı gördü. Kazananlar, Temmuz’dan Eylül’ün başına kadar değerlendirme sürecine katılan dünya çapında 250 uzmandan oluşan bir panel tarafından seçiliyor.

Kategori: Sosyal Medyanın En İyi Kullanımı- COVID-19 İlgili Bilgiler

QNET, BT’lerimizi güvende ve bilgili tutmak için son birkaç aydır sıkı çalışmamızın takdir edildiği ‘QNET Yarın İçin Bir Araya Geliyor’ Covid-19 Sosyal Medya kampanyamızla tanındı. QNET, BT’lerimize umut ve güven veren mesajların yanı sıra pandemi sırasında işinizi nasıl güvenli bir şekilde yürüteceğiniz konusunda sizi güncel bilgilerle bilgilendirme çabalarımızdan ötürü takdir edilmiştir. Pandeminin başlangıcından bu yana tüm çabalarımızı 30 farklı sosyal medya kanalıyla çok dilli içerik oluşturmak için harcadık. Mesajlar, iş güncellemeleri ve operasyondaki değişikliklerden umut mesajlarına, güvende kalma ipuçlarına ve engellere rağmen işte nasıl devam edileceğine kadar değişiyordu.

Jüri Kararını Verdi

Covid-19 Sosyal Medya Kampanyamız için jüri panelinden aldığımız harika geri bildirimlerden daha fazla heyecanlanamazdık. Bir jüri, “QNET, düşünceli, yardımsever bir hikâye anlatan ve bu doğrudan satış şirketi ile küresel erişim ve etkisi üzerinde olumlu bir şekilde yansıyan yüksek kalitede dikkat çekici birçok varlık üretti. QNET, bu videolar ve ilgili materyaller aracılığıyla insanlığı ve kültür çeşitliliğini kucaklayan mükemmel bir tüzel kişi olarak ortaya çıkıyor” diye konuştu.

Stevie® Ödülü kazanımı hakkında konuşan QNET CEO’su Malou Caluza, “Müşterilerimiz ve distribütörlerimiz tüm dünyaya yayılmış durumda ve neredeyse tüm ülkelerde uygulanan kısıtlama, işlerini yürütme ve gelir elde etme faaliyetlerini etkiledi. Bu zor aşamada onları motive etmek ve pozitif tutmak için onlara ulaşmanın ve aynı zamanda işlerini çevrimiçi olarak uyarlamalarına yardımcı olacak seçenekler sunmanın önemli olduğunu biliyorduk. Küresel kısıtlamalar nedeniyle sosyal medya kullanımı zirve yaptığından, iletişim ekibimiz çevrimiçi topluluğumuzla etkili bir şekilde etkileşim kurmak için hızlı bir şekilde yaratıcı bir kampanya oluşturdu. Amacımız, distribütörlerimizin bu zorlu dönemde varlığımızı ve desteğimizi hissetmeye devam etmelerine izin vermekti” dedi.

Covid-19 Sosyal Medya Kampanyamız için sahnede ödülümüzü alamamış olsak da bu yıl içinde sanal bir törenle bu ödülü kutlayacağımız için heyecanlıyız. Yaptığımız her şeyde BT’lerimizi her zaman ilk sıraya yerleştirme sözümüzle tanınmaktan gurur duyuyoruz! Bu gönderiyi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşarak bu zaferi hep birlikte kutlayalım!

 

Diğer yazılarımız için: Dünden Bügüne QNET Tarihine Kazınan 22 Unutulmaz An

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz