Perşembe, Mart 23, 2023

Manchester City Saatleri Çok Yakında Satışta!

Doğrudan satış ile e-ticareti aynı çatı altında buluşturan QNET, Manchester City ile 2014 yılında başladığı işbirliğini sürdürerek etki alanını genişletmeye devam ediyor. QNETCity saatlerinin yeni koleksiyonu tüm albenisiyle çok yakında sporseverlerle buluşacak.

Manchester City İle İşbirliği Sürüyor

Manchester City için CIMIER – QNETCity Premium İsviçre saatlerinin üçüncü koleksiyonunda özel parçalar bulunuyor. Kadrana kulübün ikonik rengi obsidyen mavisi amblemi yerleştirildi. Saatin kasasının arkasına “Manchester City FC Resmi Lisanslı Ürünü” yazıldı.

Ayrıca bu koleksiyon oluşturulurken Automatic Swiss Movement saatleri Manchester City Futbol Kulübü’ne saygı duruşunda bulundu. Saatler kulübün kurulduğu yıl olan 1894 adet siyah ve pembe altın renklerinden üretildi.

“Futbol Evrensel Bir Dildir”

QNET CEO’su Malou T Caluza, yeni koleksiyon hakkında “Futbol, ​​sahalarda ve tribünlerde konuşulan, oyuncuları ve taraftarları ortak bir oyun tutkusuyla birleştiren evrensel bir dildir. City hayranlarının hissettiği heyecan ve gurur duygusu, QNET müşterilerinin işimiz için sahip olduğu heyecan ve tutku ile aynıdır. Seçkin Avrupalı ​​zanaatkârlar tarafından tasarlanan ve İsviçre’deki en eski saat yapım atölyelerinden birinde usta zanaatkârlar tarafından üretilen bu yeni saat koleksiyonu, oyun sevgisine ve QNET ile Manchester City arasındaki ortaklığa bir övgü niteliğindedir. ” ifadelerini kullandı.

Sınırlı Sayıda Üretilen QNET CIMIER Saatleri Özellikleri

İsviçre Cimier saatlerinin Satış ve Pazarlama Direktörü JR Mayer, koleksiyonun tasarımını “Koleksiyon, futbol oyunundan ve onun doğasındaki geometriden esinlenen sportif ve zarafetin bir birleşimini içeriyor. Sekizgen çerçeve, kadranın güçlü ve dinamik karakteriyle uyum sağlıyor. Entegre kurma koluna ve saati sabitleyen bir dağıtım sistemine sahip kişiselleştirilmiş tokaya ince ayrıntılar ekledik. Kadranda ve kauçuk kayışın dikişlerinde Manchester City Futbol Kulübü’nün imza niteliğindeki mavisinin ince entegrasyonun ona cesur ve benzersiz bir tasarım kazandırdığını hissettik. “

QNET’in sürdürülebilirlik, karbon ayak izini azaltma ve Manchester City’nin iklim değişikliği konusunda farkındalık yaratma düşüncesi doğrultusunda Cimier-QNETCity Watch Koleksiyonunun ambalajında çevre dostu malzemeler kullanıldı.

QNET, CIMIER koleksiyonunda City Otomatik Saat ve CIMIER QNETCity Kuvars Saat modellerini sınırlı sayıda üretti.

City Otomatik Saatlerinin renk skalasında rose gold ve siyah bulunuyor. Bu varyasyonlarda sekizgen çerçeveli, 46 mm paslanmaz çelik gövde kullanıldı. Siyah kauçuk kayışı ve kadranı üzerinde Man City’nin imzasına yer verildi. Kasanın arkasına “Manchester City FC Resmi Lisanslı Ürünü” yazısı eklendi.

1894 adet üretilen bu saatler, çizilmez safir kristal camdan oluşuyor ve 100 metreye kadar su geçirmiyor.

CIMIER QNETCity Kuvars Saatlerde ise çizilmez cam ve su geçirmez özelliklerinin dışında yüksek kalibreli İsviçre mekanizması yerleştirildi. Gövde çeşitlerine 42 mm paslanmaz çelik veya 44 mm altın renkli PVD kaplama gövde seçenekleri eklendi. Siyah kauçuk kayış ve kadran üzerine Signature Man City gök mavisi dikişi yerleştirildi. Ayrıca bu modelde de kasanın arkasında da resmi lisanslı ürün imzası es geçilmedi.

Dünya çapında sporda çeşitli sponsorlukları bulunan QNET, Manchester City iş birliği ile spora ve sporculara katkısını sürdürüyor.

Diğer yazılarımıza da okuyun :Ürün Eğitmenimiz Sanaa’dan Sonbaharda Saç Bakım Sırları

spot_img
Related news