Pazartesi, Mart 27, 2023

QNET’E Globee Awards® 2020’de Altın Ödül

Bütün dünyayı saran pandemi döneminde attığı adımları, temsilcilerine gösterdiği destekleri ve sosyal medyadaki çalışmalarıyla QNET, bu sene yedincisi düzenlenen Globee Awards® kapsamında altın ödüle layık görüldü.

Globee Awards®, dünya genelindeki işletmelerin başarılarını ödüllendiren bir komitedir. Her yıl sektörde göze çarpan girişimlere ev sahipliği yapar. Globee Awards kapsamında altın ödülü de sektörü mükemmelleştirecek adımlara verilir. Bu yıl sektördeki çalışmaları altın ödüle layık görülen marka QNET oldu. Marka, aralık ayında düzenlenecek sanal tören ile ödülünü alacak.

Covid- 19’la Mücadele Ödüle Layık Görüldü

QNET, Covid-19 salgını sırasında gösterdiği mücadeleyi hazırladığı kampanyaya taşımıştı. “Yarın İçin Bugün Harekete Geç” kampanyasında distribütörleri ile sürekli iletişim halinde kaldı, bağımsız temsilcilerin başarıya ulaşmaları ve motivasyonlarını hep canlı tutmaları için elinden geleni yaptı. Bağımsız temsilcilerin işlerine güven içinde devam etmeleri misyonuyla QNET, blog yazıları, sosyal medya gönderileri, video gibi farklı formatlarda bilgi desteği sağladı. Esasında markanın eşi benzeri olmayan bir kriz dönemini başarıyla atlatması, onu dünyanın dört bir yanındaki ticari ve kâr amacı gütmeyen kuruluşların da bulunduğu yüzlerce katılımcı arasından sıyırdı ve altın ödülle onurlandırdı.

“Dünyanın En İyileri” Bu Listede

QNET, “Yılın İletişim veya PR Kampanyası | COVID-19’a İlişkin Bilgiler” kategorisinde altın ödülün sahibi oldu.

Globee Awards’ın jüri listesinde sektörden farklı isimler bir araya geldi ve uluslararası bir yapı oluşturdu. QNET, ortalama puan sonucunda Altın ödül kazanarak müşterilerini ne kadar önemsediğini tekrar kanıtladı. Bu ödül sayesinde QNET, IBM, Abu Dhabi Kültür ve Turizm Bakanlığı, PayPal ve Tata Consulting Services gibi dünyanı en iyileri listesinin içinde yer aldı.

Ödül QNET’in Değil; QNET Ailesinin

QNET İcra Kurulu Başkanı Malou Caluza ödüle ilişkin “Dünyanın dört bir yanında alınan kısıtlamaların ve karantina önlemlerinin, işlerinizi ve kazancınızı önlemesine izin vermemeye kararlıydık. Bu zorlu süreçte sizinle iletişim içerisinde olmamızın ne kadar önemli olduğunun bilincindeydik. Size bir taraftan motivasyon sağlarken bir taraftan da işlerinizi online ortama uyarlamanıza yardımcı olacak çözümler sunduk.” ifadelerini kullandı ve şunları da ekledi: “Amacımız, bu zorlu dönemde varlığımızı ve desteğimizi hissetmenizi sağlamaktı. Globee Ödülünü kazanmamız, bir şeyleri doğru yaptığımızı ve bağımsız temsilcilerimizi memnun ettiğimizi gösteriyor. Bağımsız temsilcilerimize verdiğimiz önceliğin fark edilmesinden çok mutluyuz. QNET ailesi, bu ödül sizin.”

QNET’in bireysel temsilcilerine her ne olursa olsun ne kadar bağlı olduğunu gösteren bu ödülün 2020 Globee International Awards® kazananlarının tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz