Salı, Mart 21, 2023

Güzelliğinizden İlham Aldık, İtinayla Tasarladık: Yeni Physio Radiance Visage+

Montları, kabanları giymeye başlamamızla birlikte cildimizde de mevsim değişikliğine bağlı olarak bazı ihtiyaçlar ortaya çıktı. Bu ihtiyaçlarına göre rutinlerimizde yoğun nemlendirici kremler, losyonlar yerlerini almaya başladı. Ancak makyaj, güneş ışını hasarları, kuruluk ve lekelerle savaşmak doğru adımları uyguladıktan sonra çok kolay. Nasıl mı? Detaylar hemen aşağıda!

Evde Cilt Bakım Rutini

Havaların soğuması, bronzluğumuzun geçmesiyle güneşin cildimize verdiği hasarlarla yüzleşmek zorunda kaldık. Fakat cilt tipimize ve cildimizin ihtiyacına göre rutinimizi evde kolayca oluşturabiliriz.

Kış ayları için cilt bakım rutinimi oluşturmaya nereden başlayacağım diye düşünenlere programlarına ekleyecekleri ilk adım cildi ölü derilerden peelingler yardımıyla arındırmak. Peeling sonrası arınmış ve temizlenmiş bir cilde uygulanacak nemlendirici ve toniklerle cilt bakım rutinini daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz.

Kış aylarının gelmesiyle birlikte cildinizdeki nem seviyesi düşer. Hal böyle olunca cildinizi daha kuru hissedebilirsiniz. Ancak cilt tipinize uygun nemlendiricilerle bu sorunla kolayca başa çıkabilirsiniz.

Güneş Kremine Dikkat!

Kasım ayına girmemizle birlikte her ne kadar havalar soğusa da güneş kremi kullanımına devam etmemizde fayda var. SPF oranı düşük de olsa güneş kremini ihmal etmemeliyiz. Çünkü çoğu zaman cildimizde oluşan ince çizgilerin sebebi güneş gibi dış faktörler oluyor.

Makyajla Uyumaya Son!

Makyajınızı ise uzun süre yüzünüzde tutmamaya ve makyaj sonrası cildinizi derinlemesine temizlemeye özen gösterin. Bu rutin cildinizin hava alması açısından oldukça önemli. Uykuda geçirdiğiniz süre cildinizin kendini yenilemesi için iyi bir süre olacaktır.

Sağlıklı Bir Güzellik!

Cildinizi her ne kadar dışarıdan beslemek önemli olsa da içeriden beslemek de oldukça önemli. Bu yüzden mümkün olduğunca temiz beslenmeye, sağlıklı besinler tüketmeye ve bol su içmeye özen gösterin. Beslenme rutininize ekleyeceğiniz sağlıklı yağlar, çoğu zaman cilt bakım rutininize kullandığınız ürünler gibi cildinize oldukça yararlı etkilerde bulunur. Tabii bu kadarla sınırlı değil!

İhtiyacın Olduğu Her An Yanında!

Pandemi döneminde evde yapacağınız bakımlar yüzeysel kaldığı ve cildimizin çok daha fazlasına ihtiyacı olduğu için hem sağlığımızı tehdit etmeyecek hem de güzelliğin teknolojisini evimize taşıyacak çok amaçlı bir cihaza ihtiyacımız var.

Physio Radiance Visage+ tüm bu ihtiyacınızı karşılayacağı gibi aynı zamanda evinizi küçük bir güzellik merkezine dönüştürecek. Cilt bakımına bakış açınızı değiştirerek hep üşendiğimiz bakım rutinlerimizi evimizin güvenli ortamında profesyonel olarak yapmanın lüksünü yaşatacak.

Cilt Bakımı İçin En Güvenli Alternatif

4 farklı teknolojiyi tek bir cihazda toplayan bu cihaz cilt bakımınız için en güvenli ve en gelişmiş alternatif. Elektrikli kas uyarısı (EMS) cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Cilt elastikiyetini arttırmayı destekler. Yüz yağını azaltır ve cilt sıklığını ve tonunu geliştirerek kas gücünü arttırır.

Radyo frekansı da (RF) hepimizin en büyük ihtiyaçlarından biri olan kolajen ve elastini üretmek için yüz dokusunu uyarır, ince çizgileri azaltmaya ve cildin dokusunu düzeltmeye yardımcı olur.

Kromoterapide ise dört farklı ışık kullanılır ve her biri birbirinden yararlıdır. Kırmızı ışık, cildi sıkılaştırıp kan dolaşımın arttırır. Sarı ışık, cildi pürüzsüzleştirir ve kızarıklığı azaltır. Mavi ışık, sivilceleri onarmaya yardımcı olur, sebumu azaltarak cildi yatıştırır. Yeşil ışık ise cildi parlatarak pigmentasyonu azaltır, kırışıkların açılmasına katkı sağlar.

Son olarak galvanik teknoloji kış aylarında istisnasız hepimizin sorunu olan kurulukla baş eder. Yoğun nemlendirme sağlar. Yüzü derinlemesine temizler. Physio Radiance bakım ürünlerinin etkinliğini arttırır. Aynı zamanda kullanılan ürünlerin cildinize daha etkili bir şekilde ulaşmasına yardımcı olur.

Unutmayın! Kendiniz için yapacağınız en iyi yatırım cildinizdir. İşte tam da bu yüzden cilt bakım rutinlerimizi aksatmamakta fayda var.

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz