Perşembe, Mart 23, 2023

Sınırlı Üretimde Bernhard H. Mayer® PowerMaster First Serisini Sunuyoruz

Yepyeni ve sınırlı üretim lüks saat koleksiyonumuz Bernhard H. Mayer® PowerMaster First‘ü sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Hem işlevsel hem de göz alıcı olan bu eşsiz ve sınırlı üretim koleksiyon, kalabalığın arasından sıyrılmak isteyen hırslı, hareketli ve şık beyefendilere yönelik birer ödül olarak tasarlandı. Kendi gücünüzü ele almaya hazırsanız bu koleksiyon tam size göre.

Fark edilmenizi sağlayacak bu statü göstergesi saatler, kişiliğinizi tam anlamıyla yansıtır. Sağlam 44 mm’lik paslanmaz çelik gövdesi, şık kauçuk kordonu, dönen çerçevesi ve çarpıcı kırmızı saniye ibresiyle her bir saat, üstün işlevsellik ve kusursuz estetik ile donatılmıştır. Bu yepyeni Bernhard H. Mayer® koleksiyonunda mavi ve pembe altın – yeşil Otomatik lüks saatler olmak üzere iki nefes kesici çeşit ve de özel kronograflı ve Quartz mekanizmalı bir saat bulunmaktadır.

PowerMaster First Blue

Hem çalışırken hem de eğlenirken güzel bir görünüm sağlayacak cesur ayrıntıları ve saf tarzıyla PowerMaster First Blue, 44 mm’lik sağlam bir paslanmaz çelik gövdeye yerleştirilmiş Swiss Automatic SELLITA mekanizmasına sahiptir. Mavi rengi seramik dönen çerçeveyi, kauçuk kordonu ve kadranı açığa çıkarır. Yalnızca 999 adetle sınırlıdır.

PowerMaster First Rose Gold – Green

Modayı takip eden beyefendiler için şık ve iddialı bir parça olan PowerMaster First Rose Gold – Green, Swiss Automatic SELLITA mekanizmasına sahiptir. Sağlam 44 mm’lik PVD kaplamalı pembe altın paslanmaz çelik bir gövdeye sahip bu modelin yeşil rengi, seramik dönen çerçeveyi, kauçuk kordonu ve kadranı açığa çıkarır. Bu saat de yalnızca 999 adetle sınırlıdır.

PowerMaster First Chronograph

Sağlam, yakışıklı ve erkeksi PowerMaster First Chronograph, hem doğru hem de az bakım gerektiren Quartz mekanizmalı bir saattir. Sağlam 44 mm’lik paslanmaz çelik gövdesi, siyah dönen çerçevesi, PVD düğmeler ve kauçuk kordonuyla ihtişamlı bir tasarım sergiler. Zaman doğruluğu, üç kronograflı alt kadranı ve saat 4 yönünde tarih göstergesi ile bu işlevsel saat, yıllar boyunca hayran olunası bir parçadır.

PowerMaster First’ü görünümünüzün kalıcı bir parçası haline getirerek ister bileğinizde karizmanızı ve benzerliğinizi sergileyebilir, ister gelecek nesillere aktarılacak lüks bir parçaya sahip olabilirsiniz. Sınırlı üretim Bernhard H. Mayer® PowerMaster First koleksiyonuna artık eStore’unuzdan ulaşabilirsiniz. ACELE EDİN ve sınırlı sayıdaki bu modellerden biriyle kendinizi şımartın!

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz