Salı, Mart 21, 2023

QNET Ailemizin Yeni Yılı Kutlu Olsun

Değerli QNET Türkiye ailesi,

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle, sosyal hayatlarımızın kısıtlandığı, iş süreçlerimizin değiştiği, sevdiklerimizden uzak kaldığımız, sarılmayı özlediğimiz ve COVID-19 nedeniyle maalesef hem ülkemizde hem de tüm dünyada hemen her gün insanlarımızı yitirdiğimiz bir yılı geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Öncelikle, daha önce hiç deneyimlemediğimiz bu dönemi her birimizin sağlıkla atlatmasını ve yeniden normale döneceğimiz günlerin yakın olmasını diliyorum.

Tüm dünyada 100’den fazla ülkede Bağımsız Temsilcileri ve müşterileri bulunan büyük bir aileyiz. QNET’in, Türkiye’de 2020 yılını nasıl geçirdiğini sizlerle paylaşmak istiyorum. 2010 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz Türkiye pazarında bu yıl, pandemi koşullarına rağmen, online da olsa siz değerli üyelerimizle eğitim ve seminerlerimiz yoluyla bir arada olduğumuz; hem bağımsız temsilci hem potansiyel hem de ürün çeşitliliği anlamında büyüdüğümüz ve yarına güvenle bakarak gelecek için hedef yükselttiğimiz başarılı bir yıl oldu. 2021 için planlamalarımızı ise, yılın ilk yarısını yine COVID-19 salgınının süreceği varsayımıyla yaptık ve yılı, yeni ürünlerimiz ve aramıza katılacak yeni üyelerimizle sıcak ilişkiler geliştirerek büyüme odaklı geçirmek üzere planladık. Önümüzdeki süreç içerisinde tüm üyelerimize kendinizi güvende hissedebilmeniz, yaptığınız işleri kolaylaştırabilmeniz veya geliştirebilmeniz için her türlü ihtiyacınızı/önerinizi dikkate alan ve sizinle olan QNET Türkiye ailesinin olduğunu hatırlatmak isteriz.

444

Odağında her şeyden önce insan olan ve faaliyetlerini ‘Dünyaya değer katmak için kendini değiştir’ mottosuyla sürdüren, çevreci ve kurumsal sosyal sorumluluk kültürü gelişmiş bir şirketin birer üyesi olarak bizler, gücümüzü önce insan odaklı bu yaklaşımımızdan, sonra bu yaklaşımımızı birer yaşam felsefesine dönüştürebilmiş çalışanlarımız ve üyelerimizden, en sonra rakamlardan aldığımızı biliyoruz. Bu bakış açımızla ‘daha iyi bir dünya’ için faaliyetlerimizi gelecekte de aynı başarıyla sürdürmeye devam edeceğiz.

Türkiye’deki 10. yılımızı geride bıraktığımız böylesi bir yılda da sektörün üzerinde büyümemize ve markamızı her geçen yıl daha fazla insana ulaştırmamıza vesile olan tüm QNET ailesine teşekkür ediyor; yakın gelecekte birlikte çok daha güzel günler göreceğimiz bir dünya diliyorum.

Cem GEYİK

QNET Türkiye, Orta Asya ve Rusya Bölge Müdürü

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz