Salı, Haziran 6, 2023

qLearn ile Başarı Sen Neredeysen Orada!

Pandemi döneminde dijital dünyanın bize evlerimizde sağladığı fırsatların kıymetini hepimiz yaşayarak öğrendik. Kendi zamanımızı yönetmek, kendi işimizin patronu olmak, şimdiye dek hayata geçiremediğimiz fikirlerimize yoğunlaşmak için yepyeni sebepler edindik. Evden çalışmanın yeni normal olduğu pandemi günlerinde, hedeflerimizi yeniden gözden geçirmeyi ve bizlere farklı bir perspektif kazandırmayı amaçlayan qLearn eğitimleri; kendine yepyeni bir kariyer sayfası açmak isteyenler için benzersiz bir alternatif sunuyor. qLearn’ün eğitim içeriklerinde, yüksek hedefleri olan girişimciler için tasarlanan programlar; sizi geleceğin lideri olmak için ihtiyaç duyacağınız tüm becerilerle donatmak ve iş dünyasının hareketli çevresinde yükselen bir kariyere sahip olmanızı sağlamak için tasarlandı.

qLearn ile “bugün öğren, yarının lideri ol” mottosuyla yola çıkan eğitimlere sadece hafta sonları katılarak ihtiyacınız olan yepyeni yeteneklere sahip olabilirsiniz. Üstelik bu benzersiz eğitimlere katılmak için bir bilgisayar, tablet ya da akıllı cep telefonu yeterli. Artık öğrenmek, gelişmek, hayal ettiğiniz geleceğe sahip olmak için mekanlara ihtiyacınız yok, başarı siz neredeyseniz orada!

Peki qLearn’de kendinizi hangi alanlarda geliştirebilir ve başarılı bir gelecek için hayallerinize hangi eğitimlere katılarak erişebilirsiniz? Kendinize en iyi yatırımı yapmak için keşfetmeye başlayın.

Çevik Yönetim

Bu eğitim sayesinde en güncel bilgilerle yönetim becerilerinizi kolayca geliştireceksiniz. Günümüzün en kritik konularından olan, ofis dışında çalışma yeteneği, müşterilerden gelen yapıcı eleştirileri kabul etme ve bu eleştirilerin üzerine yoğunlaşma gibi konularda yeni bilgiler edinecek, şirket içi ve şirket dışı dikkat gerektiren durumlarla başa çıkma ve ekibinizi daima olağanüstü performans göstermeye teşvik etme konusunda gereken tüm bilgileri öğreneceksiniz.

Risk Yönetimi

Bu eğitim size sadece işinizle ilgili potansiyel tehditleri nasıl değerlendireceğinizi öğretmekle kalmayacak, aynı zamanda işiniz için bir temel oluşturabilecek veya o temeli yıkabilecek dış faktörleri de anlamanıza yardımcı olacak. Aynı zamanda acil durum planlamasının önemini, modern iş yerlerinde ihtiyaç duyulan işlem hızlandırma becerilerini ve ekibinizle birlikte milyonlar kaybetmemeniz için sahtekarlıkları nasıl tespit edebileceğinizi de açıklayacak.

İşletme Yönetimi

Bu eğitimle, yönettiğiniz bir operasyonun her aşamasından istediğiniz sonucu alabilen, daha etkin bir lidere dönüşmenin yöntemlerini öğreneceksiniz. Bu kurs, işletmenizi mümkün olan en iyi şekilde yönetecek bir çekip kurmanızın yanında; iş yerindeki zorlukları daha iyi tanımanızı, karmaşık meseleleri daha iyi analiz etmenizi ve en etkili çözümleri uygulamanızı sağlayacak beceriler kazandıracak.

İş Yönetimi

Bu eğitimle; nasıl daha etkili bir yönetici olabileceğinizi ve bir kuruluşun tüm düzeylerinde sonuçları yönlendireceğinizi öğreneceksiniz. İş yerindeki zorlukları belirlemek, karmaşık sorunları analiz etmek ve bunlar için en etkili çözümleri yürütmek için ihtiyacınız olan becerileri kazanacak ve olabilecek en iyi şekilde iş operasyonları yürütebilecek insanlardan oluşan verimli bir ağ geliştireceksiniz.

Sertifikalı Ağ Pazarlamacısı

Kendi ağ pazarlamacılığı yolculuğunuzda hangi aşamada olursanız olun, bu eğitimle içinizdeki pazarlamacıyı yeniden keşfedecek, başarıya ulaşmak için çıktığınız yolda yepyeni kabiliyetler kazanacak kısa sürede işinizi maksimum verimlilikte geliştireceksiniz.

Bu eğitim, ağ pazarlamacılığı becerilerinizi geliştirmenize ve iş hayatınızdaki hedeflerinize akıllıca ve ahlaka uygun bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacak. Bir araya gelerek doğrudan satış endüstrisi için kurulmuş ilk ve tek bilgi enstitüsü olan IDSEI akademik kurulunu oluşturan uluslararası uzmanlar grubundan en iyi şekilde eğitim almanızı sağlayacak. Kursu başarıyla tamamladığınızda, IDSEI tarafından gönderilmiş, içerisinde bir adet resmi sertifikanın da yer aldığı bir sertifika paketi alacaksınız.

Siber Güvenlik ve IT

Bu eğitimle, yükselen internet çağı ve yaşanan dijital devrim ile içinde bulunduğumuz yeni dünyada sahip olduğumuz fırsatlarla birlikte gelen tehditleri bertaraf etmenin yöntemlerini öğreneceksiniz. Siber suçlar, siber güvenliğin önemi ve başarılı olmak amacıyla bilişim teknolojilerinin gücünden faydalanmak konularında işletmenizi de koruyabilmek için neler yapabileceğinizi keşfedeceksiniz.

İşletme Becerileri

Bu eğitim, kendi liderlik biçiminizi bulmanıza ve geliştirmenize, satış sürecini anlamanıza yardımcı olurken zihniyetinizi güçlendirmenizi sağlayacak ve size profesyonel bir sunumu nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğretecek.

Değişimin Yönetilmesi ve Değişime Liderlik Edilmesi

Bu eğitim ve rehberlik size; büyümeyi kolaylaştıran, çatışmaları yönetebilen, öncelikleri ve zaman çizelgelerini belirleyebilen, çalışanlarına ve ortaya koydukları performanslarına rehberlik ve akıl hocalığı yapabilen bir lider olarak yeniden doğma fırsatı sunacak. Aynı zamanda içinde bulunduğunuz organizasyonda olumlu yönde bir değişimi tetiklemek için gerekli beceriyi geliştirmenize ve amaçlarınıza başarılı bir şekilde ulaşma sürecini yönetebilme yeteneğini edinmenize yardımcı olacak.

Sağlık ve Güvenlik

Bu eğitimle; yaygın hastalık tiplerini ve psikoz semptomlarını tanımlayabilmeniz için, fiziksel egzersizlerin yararları ve dengeli bir diyet hakkında profesyonel ve kapsamlı bilgi, ortak iş yerlerinde görülen risklerinin temel alanları, alkol tüketimi hakkında tavsiye edilen kılavuzlar ve en iyi uygulama örneklerine dayanan kişisel güvenlik stratejileri hakkında uzmanlık kazanacaksınız.

Profesyonel Bir Sunumun Yapılışı

Bu eğitim, kendinize güvenerek profesyonel bir sunum gerçekleştirebilmeniz için gereken becerilere sahip olmanızı sağlayacak. İster acemi bir anlatıcı olun ister deneyimli bir konuşmacı, işle ilgili dikkat çekici ve bilgilendirici sunumlar hazırlayabilmeniz için gereken tüm bilgileri edineceksiniz.

Satış sunumları ve personel eğitimi de dahil olmak üzere, yönetimle ilgili her türlü konu bu üniteye göre uyarlanabilir.

Kendinizin ve Vaktinizin Yönetimi

Bu eğitim, size önceliklerinizi belirleyerek, iş dağılımını yöneterek, iş çevrenizi kontrol ederek, kendinizi anlayarak ve alışkanlıklarınız, günlük rutininiz ya da tutumunuzla ilgili olarak neleri değiştirebileceğinizi belirleyerek iş gününüzü nasıl daha verimli bir şekilde planlayabileceğinizi gösterecek. Eğitim boyunca katılacağınız etkinlikler; verimliliğinizi artırmanızı ve çalışmanızı engelleyen şeyleri sınırlamanızı sağlayacak.

Liderlik Biçiminizin Geliştirilmesi

Etkin Bir Lider Olmak kursunun devamı niteliğindeki bu modül, başarılı bir liderin öncelikle geliştirmesi gereken esas alanları ayrıntılı bir biçimde inceleyerek önceki modülde öğrenilenlerin üstüne koymayı amaçlıyor. Bu eğitimle performans yönetimi, geri bildirim ve rehberlik gibi alanlar da dahil olmak üzere, etkin bir ekibin oluşturulması ve devam ettirilmesi için gereken iş pratikleri anlatılacak.

Etkin Bir Lider Olmak

Bu eğitimle; liderliğin temel özellikleri tanımlayacak ve bu becerilerin modern iş yerlerinde en iyi şekilde nasıl kullanılabileceğini öğreneceksiniz. Liderlik ile ilgili başlıca teorileri ve modelleri (duygusal zeka, liderlik sürekliliği ve durumsal liderlik dahil) incelerken, kendi liderlik biçimlerinizi değerlendirmeniz konusunda uzmanlaşacaksınız. Ekibinizi ya da çalışma ağınızı motive etmeniz, iş dağılımını yönetmeniz, akıl hocalığı yapmanız ve yetkilerle güçlendirmeniz açısından en iyi yöntemleri öğreneceksiniz.

Siz de kendinize en uygun eğitim programını keşfetmek ve kendi kazançlı geleceğinizi inşa etmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Her zaman, her yerde, hareket halindeyken bile öğrenmeye devam edebilmek için qLearn programlarına telefonunuzdan da erişebilirsiniz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz