Salı, Haziran 6, 2023

Şef: Ağınızı Geliştirmek Başarının Temelidir

Başarının temeli hakkında konuşan Şef Pathman Senathirajah, birçok Bağımsız Temsilcilerimizin network(ağ)lerini aktif tutmada başarısız olmasının nedenlerini açıkladı. En son Şef; Insta Live oturumunda, networkünüzü bir veya iki kişinin yakalanacağı umuduyla körü körüne inşa etmeye çalışmak yerine networkünüzü beslemenin network başarısı için en iyi yol olduğundan bahsediyor. Bu çarpıcı oturumunu ve QNET’te başarı için ortaya koyduğu tüm mücevherleri inceleyelim.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Chief Pathman (@thevchief)’in paylaştığı bir gönderi


Doğrudan Satışta En Büyük Zorluk

“Dato Sri Vijay’in birkaç gün önce bana vurguladığı gibi, bugün sektörde karşılaştığımız en büyük zorluk, kaydolan bir kişinin ne yapması gerektiğini anlaması gerektiğidir. Bununla birlikte, en büyük tehlike, birini kaydettirmeniz ve ardından bunlara beş video atmanızdır. Onları bir eğitime katılmaya veya üst sıradaki yakınlaştırma eğitimini izlemeye zorlarsınız. Ama onlara bire bir rehberlik edecek kadar yeterli değildir.” diyor Şef.

Başarının temeli, yeni görevlinizin QNET işine girmesine yardımcı olacak doğru yapı taşlarına sahip olmak ve onlara ihtiyaç duydukları anda doğru araçları ve bilgileri vermektir. Golfte olduğu gibi, bir golfçü var, ama aynı zamanda golf setini taşıyan, golfçüye arazi ve zorluklar hakkında hayati bilgiler veren ve oyunu başarıya hazırlayan bir caddy var. QNET’te, işe başladığınızda alt ekibinizin yardımcısı olmanız gerekir. Kaydolduklarında, onlara yolun her adımında rehberlik edin ve bunalmamaları için beklentileri doğru şekilde belirleyin.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Chief Pathman (@thevchief)’in paylaştığı bir gönderi


Rambutan Sendromu

“Doğrudan satıştaki en üzücü istatistik, kaydolan ve başlamayan kişilerin sayısıdır. Bu, kapandıkları, başlamadan önce vazgeçecekleri anlamına gelir. Üzücü, ama bir gerçek. Bunun nedeni, onları kaydeden kişinin, kişi imzaladığı anda iş bulmanın bittiğini düşünen ve ardından ona üç video veren ve ondan bir etkinliğe katılmasını istemesidir. Doğru mu? Neredeyse rambutan sendromuna benziyor.”

Rambutan, tüylü ama gerçekten tatlı ve sulu olan tropikal bir meyvedir. Rambutanları ağaçtan indirmek çok zordur çünkü ağacın kırmızı ateş uçları tırmanmayı imkansız kılar. Böylece çocuklar, birkaç rambutan düşene kadar ağaca sopa ve taş atar. Şef bunu, başlangıçta kayıtlarına video atan Bağımsız Tesilcilerle karşılaştırıyor. Elbette, ara sıra birkaç kişiyi kaybedeceksiniz, ancak geri kalanları, bir başarı temeli üzerine inşa ederseniz ağaçta kalacaklardır.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Chief Pathman (@thevchief)’in paylaştığı bir gönderi


Başarının Temeli Nasıl Kurulur?

Tüm doğrudan yönlendirmelerinizi başarıya nasıl taşıyacağınız konusunda kendinize altın bir kural oluşturun. Bu şekilde başarı oranınız muazzam bir şekilde artacaktır. QNET ile tanıştırdığınız her kişinin kararını doğru şekilde vermesini sağlarsanız, takip ederseniz, doğru beklentileri belirlersiniz ve onlara video, etkinlik atmak yerine, doğrudan satış sektörünü anlatırsınız, o zaman iyi bir başarı temeli oluşturursunuz.

Tam konuşmasını ve Şef Pathman’ın bizimle paylaştığı tüm bilgileri öğrenmek için, Şef Insta Live Oturum 14’ün tamamını buradan izleyin.

Unutmayın, QNET’te başarı; doğru araçlar, niyetler ve tavırla mümkündür. Ve biraz durgunluk yaşadığınızda, sizi motive edecek ve yeniden canlandıracak mesajlar için Şef’in resmi Instagram’ına girin. Bu mesajı tüm arkadaşlarınızla ve QNET ailenizle paylaşmayı unutmayın.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Chief Pathman (@thevchief)’in paylaştığı bir gönderi

 

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz