Cuma, Haziran 2, 2023

Başarılı Girişimcilerden Doğrudan Satışçılar İçin 5 Kişisel Bakım Önerisi

Doğrudan satışın koşuşturmasını ve uzun çalışma saatlerinin gerekliliğini anlayan başarılı girişimciler tarafından onaylanmış öz bakım ipuçlarının özenle seçilmiş bir listesini size sunuyoruz. Kendinizi düşünemeyecek kadar başarılı olmak için hazırlık yapmakla çok meşgul olduğunuzda, bu kişisel bakım ipuçları sağlığınızı ve zindeliğinizi içten dışa yönetmenize yardımcı olacaktır.

Anda Olun

Bu sektördeki başarılarınızı bulma yolunda, gözünüzü ödülde tutmak ve diğer her şeyi görmezden gelmek kolaydır. Şimdiye dikkat edin ve QNET ailenizle bağlantılarınızın kıymetini bilin. Yönetim Kurulu Başkanımız Sri Vijay Eswaran’ın bize önerdiği gibi, dikkatli olun. Bu, işinizde elinizden gelenin en iyisini yapmanıza yardımcı olacak ve anılar yaratırken sonsuza dek yaşayacaksınız.

Biraz “Ben” Zamanı Yaratın

İster taze bir fincan kahve hazırlayın, ister en sevdiğiniz YouTube kanalını izleyin, hatta en sevdiğiniz video oyununu oynayın, kendinize biraz zaman ayırın. Gün içinde kendinizi kontrol edebileceğiniz ve sevdiğiniz şeyi yapabileceğiniz anlar bulun. Bill Gates’in ara sıra bir ormana kaçıp hiçbir şey yapmamak için bir “düşünme haftası” aldığı biliniyor.

Günlük Egzersiz Yapın

Kendi kendini yetiştiren milyarderlerin ortak bir yanı var – günlük egzersiz tartışılamaz. Richard Branson, Mark Cuban veya hatta kurucumuz Joseph Bismark, hepsi vücudunuza bakmanın önemini vurguluyor.

Egzersiz yapmak formda kalmanıza yardımcı olur, böylece genç yaşta tükenmezsiniz ve üretkenliğinizi ikiye katlamak için daha fazla enerjiniz olur.

İyi Yiyin

Vücudunuzu lüks bir araba gibi düşünün. Tıpkı onu en iyisinden başka bir şeyle beslemeyeceğiniz gibi, vücudunuz yüksek kaliteli yiyecekler olmadan en iyi potansiyeline ulaşamayacaktır. Pahalı, Michelin Yıldızlı yemekleri kastetmiyoruz; kastettiğimiz, zamanında yemek, bütün gıdaları, taze malzemeleri yemek ve sırf yemek için yememek. Vejetaryen bir şirket olarak, yapraklı yeşilliklerimizin ve sebzelerimizin beslenme planınızdaki öneminden bahsetmeden edemeyiz.

Bir Hobi Seçin

En başarılı üst ekiplerimiz bile biraz ter atmanın bir yolunu bulmalı çünkü hepimiz çalışmanın ne kadar stresli olabileceğini biliyoruz. Yahoo’nun CEO’su Marissa Mayer, kek pişirmek için zaman ayırıyor, Warren Buffet gevşemek için ukulele çalıyor, QNET VIP’lerimizin çoğu fotoğrafçılık, okuma ve seyahatle ilgileniyor, Bölge Genel Müdürü’müz Cem Geyik bilardo ve dalışla ilgileniyor. Amatör bir fotoğrafçılık kursuna gidin, bir bisiklet kulübüne katılın, hangi hobiyi takip etmek isterseniz isteyin, eğlenceli bir şeyler yapmak beyninizi yeniden doldurmanıza ve yaratıcı meyve sularınızın akmasına yardımcı olur.

2020 yılında bu 5 kişisel bakım ipucundan birini seçin ve bu yıl bunu takip etmek için bir karar alın. Doğrudan satış başarılarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için bunlardan hangisini uygulayabileceğinizi düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz