Cuma, Haziran 2, 2023

2021’de Doğrudan Satış İçin Pazarlama İpuçları

2021’de doğrudan satış için bu pazarlama ipuçlarını takip edin ve bu yılki planınızın yeni yıl kararlarınızı uygulamak üzere olduğundan emin olun. Geçen yıldan öğrendiğiniz dersleri alıp uygulamaya koyuyoruz. İster doğrudan satış konusunda yeni olun ister deneyimli bir distribütör olun, daha 2021’in başındayken başarı elde etmenize yardımcı olacak doğrudan satış için üç pazarlama ipucunu sizinle paylaşıyoruz.

Markanızı Oluşturun

Sunduklarınız QNET üzerinde olmasına rağmen, ürünleri ve hizmetleri, aslında sergilediğiniz şey kendinizsiniz. Kendinize bir marka gibi davranın ve olduğunuzu düşündüğünüz her şeyi listeleyin. Bu ne anlama geliyor? Temel değerleriniz nelerdir? Kendinizi tanınabilir bir marka olarak inşa edin, böylece insanlar adınızı duyduklarında tam olarak kim olduğunuzu bilsinler.

Hikayenizi Anlatın

Bir ilham kaynağı olduğunuzu unutmayın. Yaşadığınız zorluklar ne olursa olsun, yaşam yolculuğunuz sizi bugün ne yaptı ve bu, dünya çapındaki girişimciler için güçlü bir ilham kaynağı olacaktır. 2021’de başarı, kendinize güvendiğinizde ve kendinizi rol model olarak gördüğünüzde gelecek. Hikayenizi paylaşın – yüksek taraflarınız, düşük taraflarınız, mücadeleleriniz, ipuçlarınız ve ilhamlarınız.

Sosyal Medyayı Daha Fazla Kullanın

Kitleler gençleştikçe, nereden bilgi aldıklarıyla ilgili trendleri sürdürmek önemlidir. Şu anda, çoğu bilgi sosyal medyada tüketiliyor, bu da iyi bir sosyal medya varlığına sahip olmanın her zamankinden daha önemli olduğu anlamına geliyor. 2021’de daha sık yayın paylaşın. Yorumları yanıtlayın, yeni bir kitleyle etkileşim kurun ve ne yaptıklarını görmeniz için size ilham veren hesapları takip edin.

Doğrudan satış için bu üç basit ve benimsenmesi kolay pazarlama ipucuyla, 2021 ne kadar belirsiz olursa olsun, bu yıl başarıya ulaşmanızı sağlayabilirsiniz. Bu yıl neyi daha iyi yapmak istediğinize biraz zaman ayırın ve bu ipuçlarını içeren bir plan yapın. QNET’teki 2021 vizyonunuzun ne olduğunu yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın. Sizden haber almak isteriz.

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz