Cuma, Haziran 2, 2023

QNET, Ödüllerine Bir Yenisini Daha Ekledi

2021 Communitas Ödülleri, QNET’İ RYTHM Vakfı aracılığıyla Topluluklara Geri Verdiği girişimleri için toplum hizmetinde “Liderlik ve Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorisinde KAZANANLARDAN biri olarak seçti – RYTHM Vakfı aracılığıyla yapılanlar dünya çapında pek çok yetersiz toplumda uygulanan olağanüstü hayırsever ve sosyal etki çabalarımızdan bazılarını içeriyor. Bu, sadece bu yılın Ocak ayından bu yana QNET için toplam altı kupa ve bir mansiyon ödülü anlamına geliyor. Bu ne kadar harika!

2021 Communitas Ödülleri, dünyanın dört bir yanındaki topluluklara özverili bir şekilde bağış yapan işletmeleri, kuruluşları ve bireyleri ödüllendiriyor. Bu istisnai kuruluşlar, örnek olarak liderlik eden, finansal destek sağlayan, gönüllü çalışma ve hatta söz konusu toplulukların yararına iş uygulamalarında değişiklikler yaparak ihtiyaç sahipleri üzerinde kalıcı bir olumlu etki yaratanlardır.

Bu yılki adaylar, hayırsever kampanyalarının ve programlarının etkisi ve etkinliği temel alınarak değerlendirildi ve jüri heyeti, QNET’in RYTHM (Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir) ruhunu Communitas’ın güçlü bir yansıması olarak buldu. Communitas’ın liderlik takdiri ile QNET, örnek kuruluşların ve MasterCard, Honeywell, Dow Chemical, Toyota ve Vonage gibi geçmişte kazananların saflarına katıldı.

Communitas Ödülleri, yaratıcı başarıyı onurlandıran ve kendi RYTHM Vakfımız gibi hayır kurumları ve toplum kuruluşlarıyla ortaklıkları teşvik eden bir grup olan Pazarlama ve İletişim Uzmanları Derneği’nin 1pro bono” takdir programının bir uzantısı olarak 2010 yılında başlatıldı.

İnsanları güçlendirmeye ve topluluklara sürdürülebilir değişim getirmeye inanan bir şirket olarak, QNET’ten satın alınan her ürün, gelirin bir kısmı bölgelerdeki projeleri desteklemek için RYTHM Vakfı’na bağışlanıyor. Ülkelerindeki yetersiz hizmet alan topluluklara geri vererek RYTHM ruhunu somutlaştıran müşterilerimiz ve Bağımsız Temsilcilerimizle gurur duyuyoruz.

Birlikte, gerçekten bir fark yaratmak için hayatlara dokunuyor ve başkalarını güçlendiriyoruz. İş asla durmaz! QNET olarak kendimizle gurur duyuyoruz!

Diğer yazılarımıza göz atmak için; Şef “Doğrudan Satışta Eğitimin Önemi” Üzerinde Duruyor

spot_img
Related news

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz